homepage

ALWAYSI PÜKSIKUID

Millest Alwaysi püksikuid valmistatakse?

Alwaysis mõistame me, et soovid teada, mida sisaldavad igapäevaselt kasutusel olevad tooted. Seetõttu oleme võtnud eesmärgiks jagada sulle teavet, mida vajad enda jaoks õige toote valimisel.

Alwaysi püksikud on valmistatud materjalidest, mis on loodud täieliku mugavuse ja kaitse tagamiseks. Allpool leiad meie toodete koostise täieliku kirjelduse ja eesmärgid, mida iga koostiosa täidab.

  Always-pants-ingredients-dt-cro

  1. Aluspesu materjal

  Loodud tekitama tavalise aluspesu tunde

  2. Elastik

  Pehme materjal elastikutega hoiab toodet puusadel paigal. Elastikud on naturaalsest lateksist (kummist) vabad.

  3. Pealmine ja teine kiht

  Pehme pealmine ja teine kiht on valmistatud sünteetilistest materjalidest, mis sarnanevad kangastes ja aluspesus kasutatavatele. Neid sünteetilisi materjale kasutatakse, et juhtida vedelik kiiresti imavasse sisusse ja hoida sinu nahk kuivana.

  4. Imav südamikukiht

  Elastne sisu on valmistatud imavast tselluloosist. Seda materjali kasutatakse eri paksusega eri esemetes, nt teepakikestes ja igapäevakasutuseks mõeldud rõivades. Seda imavat materjali on kasutatud sidemetes alates 1920. aastatest. Elastne sisu on mähitud õhukesse sünteetilise materjali kihti, et see püsiks koos. Sisule on lisatud imavaid geelipärleid, mis parandavad imamisvõimet.

  5. Lõhna neutraliseeriv tehnoloogia

  Meie lõhna neutraliseeriv tehnoloogia hõlmab erilist materjali, mis sisaldab valitud koostisaineid, mille õrn lõhn meenutab parfüümi. See on kantud imava südamikukihi keskele; seega optimeeritud varjama ja neutraliseerima ebameeldivat lõhna pükstes.

  6. Alumine kiht

  Niiskuskindel alumine kiht on valmistatud sünteetilistest materjalidest, mis ei lase vedelikku läbi.

  7. Liimained

  Neid kasutatakse püksikukihtide kooshoidmiseks.

  Kas sul on küsimusi? Palun vaata meie korduma kippuvaid küsimusi või saatke meile sõnum.

  Kas Alwaysi tooted on ohutud?

  Jah, meie sidemed ja pesukaitsmed on ohutud ja neid kasutavad igapäevaselt ohutult miljonid naised. Kõigi meie tegevuste keskmes on teie ohutus, mistõttu läbivad meie tooted ranged testid, sealhulgas arstide, ülikoolide teadlaste ja tervishoiuspetsialistide hindamised. Meie sidemete materjalide suhtes viiakse tootmise ajal ja enne kasutusse laskmist läbi üle 1800 kvaliteeditesti. Sõltumatud laborid viivad meie sidemete ja nende koostisosade suhtes igal aastal läbi üle 20 000 testi. Alwaysi (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) toodetele on antud Skin Health Alliance’i heakskiit „dermatoloogiliselt tunnustatud“.

  Kas teie sidemed ärritavad nahka?

  Ei, meie sidemed ei tohiks tekitada nahaärritust. Kõik meie tooted läbivad ranged testid, et tagada nende kasutamisohutus. Ohutushindamise näide on saadaval siin.

  Kas lõhnastatud sidemed on ohutud? Kas need ei ole ärritavad ega pane mind sealt altpoolt kihelema?

  Kõigi meie tegevuste keskmes on teie ohutus, nii et sarnaselt meie lõhnastamata sidemete ja pesukaitsmetega on ka meie lõhnastatud tooted kasutamisel ohutud. Valime materjale, sealhulgas lõhnastatud toodete lõhnaaineid, mis ei ärrita nahka ega põhjusta kasutamisel kihelust. Lisaks sellele vastavad meie sidemetes ja pesukaitsmetes kasutatavad lõhnaained lõhnaainete ohutuse juhtiva ametiasutuse Rahvusvahelise Lõhnaainete Assotsiatsiooni rangetele ohutusstandarditele. Soovitame oma lõhnastamata tooteid neile, kes eelistavad lõhnastamata tooteid või kes võivad olla lõhnaainete suhtes tundlikud.

  Miks ei valmistata teie sidemeid 100% puuvillast?

  Kõik Alwaysi tooted vastavad rangetele ohutus- ja tõhususstandarditele olenemata sellest, millest need valmistatud on. Alwaysi sidemed on loodud kõrgel tasemel kaitse ja mugavuse tagamiseks. Meie sidemetes kasutatavad materjalid võimaldavad meil nendele nõudmistele vastata.

  Miks sidemeid pleegitatakse?

  Meie tarnijad kasutavad elementaarset kloori mittesisaldavat puhastusprotsessi, et puhastada meie toodete tselluloosikiude. Puhastamine kõrvaldab looduslikud ebapuhtused ja valmistab kiud ette tootmiseks. Kiudude valgendamine on selle protsessi tulemus, mitte eesmärk.

  Kas teie sidemetes kasutatakse toksilisi värvaineid?

  Ei, ei kasutata. Osades meie sidemetes kasutatavaid värvipigmente on teadlased, tervishoiuspetsialistid ja ametiasutused rangelt hinnanud, tagamaks nende ohutu kasutamine.

  Kuidas saate tagada oma toodete ohutuse?

  Meie teaduspõhise hindamisprotsessi eesmärk on tagada meie tooteid kasutavate naiste ohutus. Turule viiakse vaid need tooted ja materjalid, mis vastavad teaduspõhistele ohutusstandarditele. Lisaks jagame oma hindamisi teadlaste, tervishoiuspetsialistide ja ametiasutustega, et tagada oma toodete ohutu kasutamine. Täiendav teave meie ohutusprotsesside kohta on saadaval sellel veebilehel.

  Meie ohutusele pühendumine

  Always on pühendunud selle tagamisele, et kõik meie tooted vastaksid rangetele ohutusstandarditele. Lisaks usume, et on oluline lasta oma ohutushinnangud ja koostisosad üle vaadata sõltumatutel ekspertidel, kes uurivad tooteid vastavalt isiklikele nahaohutuse nõuetele. Seetõttu oleme uhked, et meile on antud nahatervise liidu Skin Health Alliance’i heakskiit „dermatoloogiliselt tunnustatud“.

  Skin Health Alliance’i tunnustus

  Mis on Skin Health Alliance?

  Nende oma sõnadega:„Skin Health Alliance annab professionaalse dermatoloogilise tunnustuse toodetele, teenustele ja kaubamärkidele üle kogu maailma.

  Aitame tarbijatel teha oma valikuid enesekindlalt, kinnitades neile, et tooted on sõltumatult naha jaoks ohutuks tunnistatud.

  Samuti toetame oma töös uhkusega erinevaid naha tervist puudutavaid heategevusasutusi ja ettevõtmisi.“

  https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

  Alwaysi (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) toodetele on antud Skin Health Alliance’i heakskiit „dermatoloogiliselt tunnustatud“.

  Mida tähendab Skin Health Alliance’i tunnustus?

  „Skin Health Alliance'i dermatoloogilise tunnustuse logo on kinnitus, et tooted vastavad meie põhjalikele nahaohutust puudutavatele nõuetele. Neid nõudeid ei ole kehtestanud tootja või kaubamärk, vaid need on kokku leppinud juhtivate sõltumatute dermatoloogide ja nahateadlaste meeskond.“ James Stalley, Skin Health Alliance’i tegevjuht

  Täiendavat teavet leiate nende kohta Internetist:

  Skin Health Alliance’i veebileht https://www.skinhealthalliance.org/

  ja video, mis näitab, kes nad on ja mida nad teevad: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4