homepage

Ambalajların geri dönüşümü

Geri dönüşüme yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu bölümde, ürünümüzün ve ambalajımızın nasıl bertaraf edileceği konusunda size yönlendirme sağlamak istiyoruz.

Ambalaj İçin

Plastik film, geri dönüşüm altyapısının mevcut olduğu yerlerde geri dönüştürülebilir, lütfen atık yönetimi için yerel yetkili kurumlarınızın plastik toplama talimatlarını takip edin.

Karton çoğu şehirde yaygın olarak geri dönüştürülmektedir. Yerel yetkili kurumlarınız kağıt ve karton malzemeleri topluyorlarsa, karton ambalajı geri dönüşüm için karton kutuya atabilirsiniz. Lütfen atık yönetimi için yerel yetkili kurumlarınızın karton toplama talimatlarını takip edin.

İlginç gerçek:bu kartonun %80'i geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır

Ürünler İçin

Lütfen ped, günlük ped ve mesane pedi ürünlerinizi normal çöp kutusuna atın. Bu ürünler, kişisel veya tıbbi bakım için kullanılan birçok ürün gibi, günümüzde geri dönüştürülebilir değildir. Ürün atıklarını azaltan gelecekteki çözümler için yenilikleri hayata geçirmeye devam ederken, bugün de ürünlerimizin çevresel ayak izini azaltmak için bazı adımlar atıyoruz ve bunu göz önünde bulundurarak atıkları baştan tasarlıyoruz. Örneğin, Orkid Ultra pedlerimizde, Avrupa'da son yedi yılda pedleri üretmek için kullandığımız malzeme miktarını %10-20 oranında azalttık.

Önemli:Pedlerinizi, günlük pedlerinizi veya herhangi bir regl veya mesane ürününü asla tuvalete atmayınız. Daima çöpe atınız.

Bu ürünler yeniden kullanılamaz, lütfen yıkamayınız.