Täname, et tunnete huvi ringlussevõtmise teabe kohta. Selles osas soovime teid juhendada, kuidas meie toodet ja pakendit utiliseerida

Mida teha Tampax toote kartongpakendiga?

Pappkarpe võetakse laialdaselt ringlusse enamikus linnades. Kui teie kohalik jäätmekäitluskeskus kogub paberit ja pappi, võite panna kartongpakendi ümbertöötlemiseks vastavasse kasti. Järgige kohaliku jäätmekäitluskoha juhiseid kartongi kogumise kohta: https://www.envir.ee/et/

Tähtis! Tampax Pearl Compak toodete puhul eemaldage enne karbi ringlussevõttu plastaken, mis visake tavalisse prügikasti.

Kuidas toodet utiliseerida?

Pange tampoonid, ümbris ja aplikaator tavalisse prügikasti. Ärge visake neid WC-potti. Nagu paljud tooted, mida kasutatakse isiklikuks või meditsiiniliseks hoolduseks, ei ole need täna taaskasutatavad. Jätkates uuenduste tegemist edasiste lahenduste jaoks, mis vähendavad tootejäätmeid, astume juba täna mitmeid samme oma toodete keskkonnajalajälje vähendamise suunas:

  • 80% meie kartongpakenditest valmistatakse taaskasutatud materjalist
  • Mõningad meie tampoonid sisaldavad vastutustundlikult hangitud biopõhiseid materjale, näiteks puuvilla
  • Paneme mõningatesse oma tampooniaplikaatoritesse suhkruroost saadavat biopolüetüleeni

Tähtis! Ärge iial visake tampoone, tampooniaplikaatoreid, hügieensidemeid, ümbriseid, pesukaitsmeid või teisi menstruaal- või pidamatuse tooteid WC-potti. Visake need alati prügikasti.

Top