Iš ko pagaminti tamponai?

Suprantame, kad norite savimi tinkamai rūpintis. Sauga yra svarbus veiksnys – nuo maisto, kurį valgote, iki naudojamų asmeninių produktų. Todėl TAMPAX tam labai pritaria ir stengiasi toliau gaminti produktus iš medžiagų, kurios saugiai naudojamos daugybę metų. Be to, nuolat tiriame produktus ir medžiagas, kad užtikrintume nuolatinę jų saugą.

TAMPAX produktai gaminami naudojant unikalų medžiagų, suteikiančių patikimą apsaugą nuo pratekėjimo ir komfortą, derinį. Kaip matote tolesniame paveikslėlyje, TAMPAX produktus sudaro trys pagrindiniai elementai: sugeriantis pagrindas, aplikatorius, kad būtų lengva įdėti, ir suvytas siūlas bei virvutė tamponui išimti.

Atliekame išsamius saugos vertinimus, kad užtikrintume, jog milijonai kasdien mūsų produktus naudojančių moterų juos galėtų naudoti su pasitikėjimu. Šiuos vertinimus peržiūri nepriklausomi ekspertai, įskaitant gydytojus, mokslininkus ir sveikatos institucijas, kurių darbas yra prižiūrėti tamponų saugą. Mūsų tamponai yra sertifikuoti pagal OEKO-TEX® STANDARTĄ 100, t. y. visos naudojamos medžiagos buvo ištirtos dėl žalingų medžiagų. Spustelėkite čia ir daugiau sužinokite apie OEKO-TEX® STANDARTĄ 100.

Peržiūrėkite tolesnę schemą, kad suprastumėte, kokios sudedamosios dalys ir medžiagos naudojamos mūsų tamponams, bei kodėl jos naudojamos. Slinkite vaizdus, kad pamatytumėte kiekvienos franšizės sudėtį.

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie konkrečią TAMPAX tampono sudėtį?

TAMPAX tamponuoseSudėtis
TAMPAX Cardboard Regular / Super / Super Plusdirbtinis šilkas, poliesteris ir medvilnė
TAMPAX Compak Lites / Regular / Super / Super Plusdirbtinis šilkas, poliesteris ir medvilnė
TAMPAX Pearl Regular / Superdirbtinis šilkas, medvilnė, polipropilenas, polietilenas ir poliesteris
TAMPAX Pearl Super Plusdirbtinis šilkas, polipropilenas, medvilnė, polietilenas ir poliesteris
TAMPAX Pearl Compak Regular / Superdirbtinis šilkas, medvilnė, polipropilenas, polietilenas ir poliesteris
TAMPAX Pearl Compak Super Plusdirbtinis šilkas, polipropilenas, medvilnė, polietilenas ir poliesteris
TAMPAX Radiant / Platinum Regular / Superdirbtinis šilkas, medvilnė, polipropilenas, polietilenas ir poliesteris
TAMPAX Cotton Comfort Regular / Supermedvilnės pagrindas, polipropilenas ir poliesteris
TAMPAX Cotton Protection Regular / Superorganinės medvilnės pagrindas, polipropilenas ir poliesteris

Ar turite klausimų, kuriuos norėtumėte mums užduoti?

Ar mūsų tamponų sudedamosios dalys yra saugios?

Taip, mūsų tamponai yra saugūs, juos kasdien naudoja milijonai moterų. Mūsų saugos vertinimus ir sudedamąsias dalis nuolat peržiūri nepriklausomi ekspertai, įskaitant gydytojus, universiteto mokslininkus ir sveikatos priežiūros institucijas, kurių darbas yra prižiūrėti tamponų saugą. Jie patvirtino, kad mūsų tamponai yra saugūs naudoti. Kasmet nepriklausomos laboratorijos atlieka daugiau nei 10 000 tyrimų su mūsų tamponais ir jų sudedamosiomis dalimis, taip pat atliekama daugiau nei 1 000 kokybės tyrimų su tamponų medžiagomis, prieš jas naudojant gamyboje. Mūsų tamponai yra sertifikuoti pagal OEKO-TEX® STANDARTĄ 100, t. y. visos naudojamos medžiagos buvo ištirtos dėl žalingų medžiagų. Spustelėkite čia ir daugiau sužinokite apie OEKO-TEX® STANDARTĄ 100.

KLAUSIMAI APIE TAMPONŲ SUDĖTĮ

Klausimai apie TAMPAX sudedamąsias dalis

Kadangi mums, kaip ir jums rūpi, kas sudaro tamponą.

Kam reikalingas aplikatorius ir iš ko jis pagamintas?

Aplikatorius padeda patogiai įdėti tamponą. Mūsų plastikiniai aplikatoriai yra pagaminti iš perdirbamos medžiagos (PE / PP), tuo tarpu kartoniniai aplikatoriai gaminami iš tvirtai suvynioto popieriaus, kurį taip pat galima perdirbti. Aplikatoriams naudojami dažai sudaryti iš saugių, nejautrinančių pigmentų, kurie dažnai naudojami įvairiems produktams, įskaitant maisto pakuotes ir makiažą.

Kam reikalingas sugeriantis pagrindas ir iš ko jis pagamintas?

Sugeriantis pagrindas apsaugo, sugerdamas ir sulaikydamas menstruacijų išskyras. Jis pagamintas iš dirbtinio šilko ir medvilnės. Dirbtinis šilkas dažnai vadinamas regeneruota viskoze – medžiaga, kuri naudojama įvairiems gaminiams, pavyzdžiui, arbatos maišeliams ir kasdieniams drabužiams. Medvilnė yra tvariai gaunama iš bendrovės „Barnhardt Manufacturing Company“ ir yra sertifikuota OEKO TEX® STANDARTU 100.

Kam reikalingas audinys aplink sugeriantį pagrindą ir iš ko jis pagamintas?

Plonas audinys aplink sugeriantį pagrindą padeda lengvai ištraukti tamponą. Jis pagamintas iš sintetinio pluošto, tokio kaip poliesteris, polietilenas ir polipropilenas, kurie dažnai naudojami kaip minkšti ir dideliu našumu pasižymintys pluoštai – panašiai kaip tie, kurie saugiai naudojami sportinei aprangai.

Kam reikalinga virvutė ir iš ko ji pagaminta?

Virvutė yra naudojama tamponui išimti, ji pagaminta iš medvilnės ir (arba) sintetinio pluošto, tokio kaip poliesteris, polietilenas ir polipropilenas, kurie dažnai naudojami kaip minkšti ir dideliu našumu pasižymintys pluoštai – panašiai kaip tie, kurie saugiai naudojami sportinei aprangai.

Kam reikalingas suvytas siūlas ir iš ko jis pagamintas?

Suvytas siūlas yra naudojamas virvutei prie sugeriančio pagrindo pritvirtinti, jis pagamintas iš medvilnės arba sintetinio pluošto, tokio kaip poliesteris, polietilenas ir polipropilenas, kurie dažnai naudojami kaip minkšti ir dideliu našumu pasižymintys pluoštai – panašiai kaip tie, kurie saugiai naudojami sportinei aprangai.

Ar tamponai sukelia sudirginimą arba alergijas?

Su visais mūsų produktais atliekami kruopštūs saugumo odai vertinimai, kad būtų užtikrinta, jog juos galima saugiai naudoti. Mūsų tamponuose naudojamos kvapiosios medžiagos atitinka griežtus saugos STANDARTus, kuriuos nustatė pasaulyje pirmaujanti kvapiųjų medžiagų saugos institucija – Tarptautinė kvapiųjų medžiagų asociacija (International Fragrance Association). Mūsų produktai yra specialiai aiškiai pažymėti vartotojoms, kurios pirmenybę teikia bekvapiams tamponams.

BENDROJO POBŪDŽIO KLAUSIMAI APIE TAMPONŲ SUDEDAMĄSIAS DALIS

Tai rūpi mums, kadangi tai svarbu jums.

Kodėl jūsų tamponai nėra pagaminti iš 100 % medvilnės?

Nepriklausomai nuo sudėties, visi TAMPAX produktai atitinka griežtus saugos ir efektyvumo STANDARTus. Mūsų tamponai pagaminti taip, kad suteiktų optimalų apsaugos ir komforto lygį. Derindami medvilnę ir dirbtinį šilką galime pagaminti visus šiuos poreikius tenkinančius tamponus. TAMPAX siūlo medvilnės, dirbtinio šilko ar medvilnės ir dirbtinio šilko produktus nuo pat bendrovės įkūrimo 1936 m.

Ar jūsų plastikinių aplikatorių sudėtyje yra BPA (bisfenolio A)?

Ne. TAMPAX plastikiniai aplikatoriai gaminami iš plastiko be BPA.

Ar TAMPAX tamponai yra pagaminti iš itin sugeriančios medžiagos (SAP)?

Ne, mūsų tamponų sudėtyje nėra jokios itin sugeriančios medžiagos.

Ar TAMPAX tamponai yra balinami chloru?

Ne, TAMPAX naudojamas sugeriantis pluoštas yra pagamintas taikant balinimo procedūrą, kurios metu nenaudojamas elementinis chloras.

Kodėl TAMPAX medžiagos yra balinamos?

Balinimas yra techninis pluošto valymo terminas. Medvilnės ir dirbtinio šilko valymas yra atliekamas nešvarumams šalinti ir pluoštui valyti. Pluošto balinimas yra šio proceso rezultatas, bet ne tikslas.

Girdėjau kalbant, kad tamponuose yra toksiški dioksino kiekiai. Ar tai tiesa?

Ne, medvilnės ir dirbtinio šilko valymui taikomas procesas nenaudojant elementinio chloro, todėl jo metu nesusidaro dioksinas. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) šia tema pasisakė savo interneto svetainėje. Jų informaciją apie tamponus rasite šioje interneto svetainėje. https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm612029.htm Šiandien parduodamuose tamponuose naudojamas sugeriantis pluoštas yra pagamintas taikant balinimo procesą be elementinio chloro, kuris užtikrina, kad produktuose nebus pavojingo dioksino (aplinkoje randamo teršalo tipas) kiekio.

Ar TAMPAX tamponuose yra asbesto?

Ne, TAMPAX tamponuose niekada nebuvo asbesto. Daugiau informacijos rasite apsilankę šioje interneto svetainėje. https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm612029.htm

Ką FDA sako apie susirūpinimą dėl dioksino, asbesto, dirbtinio šilko ir TŠS?

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) šiomis temomis pasisakė savo interneto svetainėje. Jų informaciją apie tamponus rasite šioje interneto svetainėje. https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm612029.htm Šiandien parduodamuose tamponuose naudojamas sugeriantis pluoštas yra pagamintas taikant balinimo procesą be elementinio chloro, kuris užtikrina, kad produktuose nebus pavojingo dioksino (aplinkoje randamo teršalo tipas) kiekio.

Ar jūsų tamponuose yra pesticijų arba herbicijų, pavyzdžiui, glifosato?

Ne, mūsų medvilnės tiekėjas patvirtina, kad pluošte nėra glifosato. Be to, mūsų tiekėjai naudoja gavybos ir valymo procesus, kurių metu būtų sunaikinti (arba pašalinti) pesticidų / herbicidų likučiai (jei tokių yra).

Top