No kā ir izgatavoti tamponi?

Mēs saprotam, ka jūs vēlaties par sevi labi rūpēties. Drošība ir nozīmīgs faktors, sākot no pārtikas, ko ēdat, līdz pat personīgās higiēnas produktiem, ko lietojat. Mēs uzņēmumā TAMPAX jums pilnībā piekrītam, tāpēc mēs ne tikai turpinām ražot produktus no materiāliem, kas jau gadiem ilgi ir droši izmantoti, bet arī nepārtraukti pārbaudām savus produktus un materiālus, lai nodrošinātu šo pastāvīgo drošību.

TAMPAX produkti piedāvā unikālu materiālu kombināciju, kas nodrošina uzticamu aizsardzību pret noplūdi, kā arī komfortu. Kā redzams zemāk dotajā attēlā, TAMPAX produkti sastāv no trim galvenajiem elementiem — absorbējoša kodola, aplikatora, kas paredzēts vieglai ievietošanai, kā arī pavediena un auklas kombinācijas izņemšanai.

Mēs veicam plašus drošības novērtējumus, lai pārliecinātos, ka miljoniem sieviešu, kuras katru dienu izmanto mūsu produktus, var to darīt ar pārliecību. Šos novērtējumus pārbauda neatkarīgi eksperti, tostarp ārsti, zinātnieki un veselības iestādes, kuru uzdevums ir pārraudzīt tamponu drošību. Mūsu tamponi ir sertificēti atbilstoši OEKO-TEX® STANDARD 100 sistēmai, kas nozīmē, ka visiem izmantotajiem materiāliem ir bijušas pārbaudes attiecībā uz kaitīgām vielām. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par OEKO-TEX® STANDARD 100.

Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai saprastu, kādas sastāvdaļas un materiāli ir iekļauti mūsu tamponos un kāpēc. Virziet attēlus, lai atklātu katru franšīzes sastāvu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par TAMPAX tamponu īpašo sastāvu?

TAMPAX tamponosSastāvs
TAMPAX Cardboard Regular/Super/Super Plusviskoze, poliesteris un vate
TAMPAX Compak Lites/Regular/Super/Super Plusviskoze, poliesteris un vate
TAMPAX Pearl Regular/Superviskoze, vate, polipropilēns, polietilēns un poliesteris
TAMPAX Pearl Super Plusviskoze, polipropilēns, vate, polietilēns un poliesteris
TAMPAX Pearl Compak Regular/Superviskoze, vate, polipropilēns, polietilēns un poliesteris
TAMPAX Pearl Compak Super Plusviskoze, polipropilēns, vate, polietilēns un poliesteris
TAMPAX Radiant/Platinum Regular/Superviskoze, vate, polipropilēns, polietilēns un poliesteris
TAMPAX Cotton Comfort Regular/Supervates kodols, polipropilēns un poliesteris
TAMPAX Cotton Protection Regular/Superbioloģiskās vates kodols, polipropilēns un poliesteris

Vai jums ir kādi jautājumi, kurus vēlaties mums uzdot?

Vai mūsu tamponu sastāvdaļas ir drošas?

Jā, mūsu tamponi ir droši, un tos katru dienu droši izmanto miljoniem sieviešu. Mūsu drošības novērtējumus un sastāvdaļas nepārtraukti pārbauda neatkarīgi eksperti, tostarp ārsti, universitāšu zinātnieki un veselības aizsardzības iestādes, kuru uzdevums ir pārraudzīt tampona drošību, un viņi ir apstiprinājuši, ka mūsu tamponus ir droši lietot. Katru gadu neatkarīgas laboratorijas veic mūsu tamponiem un to sastāvdaļām vairāk nekā 10 000 pārbaudes, bet tampona materiāliem pirms tos izmantošanas ražošanā veic vairāk nekā 1000 kvalitātes pārbaužu. Mūsu tamponi ir sertificēti atbilstoši OEKO-TEX® STANDARD 100 sistēmai, kas nozīmē, ka visiem izmantotajiem materiāliem ir bijušas pārbaudes attiecībā uz kaitīgām vielām. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par OEKO-TEX® STANDARD 100.

JAUTĀJUMI PAR TAMPONU SASTĀVU

Jautājumi par TAMPAX sastāvdaļām

Mēs, tāpat kā jūs, rūpējamies par to, no kā tamponi tiek izgatavoti.

Kāda ir aplikatora nozīme un no kā tas ir izgatavots?

Aplikators ļauj ērti ievietot tamponu. Mūsu plastmasas aplikatori ir izgatavoti no otrreiz pārstrādājama materiāla (PE/PP), savukārt kartona aplikatori ir izgatavoti no cieši savīta papīra, ko arī var otrreiz pārstrādāt. Aplikatoros izmantotā krāsa sastāv no drošiem pigmentiem, kas neizraisa jutību un kurus parasti izmanto plašā produktu klāstā, tostarp pārtikas iepakojumā un kosmētikā.

Kāda ir absorbējošā kodola nozīme un no kā tas ir izgatavots?

Absorbējošais kodols nodrošina aizsardzību, uzsūcot un uzglabājot menstruālos izdalījumus. Tas ir izgatavots no viskozes un vates. Mākslīgo zīdu bieži sauc par viskozi, ko izmanto dažādos priekšmetos, piemēram, tējas maisiņos un ikdienas apģērbā. Vati ilgtspējīgā veidā iegūst no uzņēmuma Barnhardt Manufacturing Company, un tā ir sertificēta atbilstoši OEKO-TEX® STANDARD 100 sistēmai.

Kāda ir auduma, kas ir ap absorbējošo kodolu, nozīme un no kā tas ir izgatavots?

Plānais audums ap absorbējošo kodolu palīdz tamponu viegli izņemt. Tas ir izgatavots no sintētiskām šķiedrām, piemēram, poliestera, polietilēna un polipropilēna, ko bieži lieto kā mīkstas un efektīvas šķiedras, kas ir līdzīgas tām šķiedrām, ko droši izmanto sporta apģērbā.

Kāda ir kodola nozīme un no kā tas ir izgatavots?

Aukliņu izmanto tampona izņemšanai, un tā ir izgatavota no kokvilnas un/vai sintētiskām šķiedrām, piemēram, poliestera, polietilēna un polipropilēna, ko bieži lieto kā mīkstas un efektīvas šķiedras, kas ir līdzīgas tām šķiedrām, ko droši izmanto sporta apģērbā.

Kāda ir pavediena nozīme un no kā tas ir izgatavots?

Pavedienu izmanto auklas piestiprināšanai pie absorbējošā kodola, un tas ir izgatavots no kokvilnas vai sintētiskām šķiedrām, piemēram, poliestera, polietilēna un polipropilēna, ko bieži lieto kā mīkstas un efektīvas šķiedras, kas ir līdzīgas tām šķiedrām, ko droši izmanto sporta apģērbā.

Vai šie tamponi izraisīs kairinājumu vai alerģijas?

Visi mūsu produkti ir pakļauti stingram ādas drošības novērtējumam, lai pārliecinātos, ka tos var droši lietot. Mūsu tamponos izmantotās smaržvielas atbilst stingriem drošības STANDARTIEM, ko noteikusi Starptautiskā smaržu asociācija, kas ir pasaulē vadošā smaržu drošības iestāde. Mūsu produkti ir skaidri marķēti, lai tie, kuri dod priekšroku neiesmaržinātiem tamponiem, varētu tos izvēlēties.

VISPĀRĒJIE JAUTĀJUMI PAR TAMPONA SASTĀVDAĻĀM

Tāpēc, ja jums tas ir svarīgi, tas ir svarīgi arī mums.

Kāpēc jūsu tamponi nav izgatavoti no 100% vates?

Visi TAMPAX produkti atbilst stingriem drošības un efektivitātes STANDATIEM neatkarīgi no izgatavošanas materiāla. Mūsu tamponi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu optimālu aizsardzības un komforta līmeni. Gan vates, gan viskozes izmantošana palīdz izstrādāt tamponus, kas atbilst visām šīm vajadzībām. TAMPAX piedāvā vates, viskozes vai jauktos vates un viskozes produktus kopš 1936. gada.

Vai plastmasas aplikatoriem ir BPA (bisfenols A)?

Nē, nav. TAMPAX plastmasas aplikatori ir izgatavoti no plastmasas, kas nesatur BPA.

Vai TAMPAX tamponi ir izgatavoti no „superuzsūcoša” materiāla?

Nē, mūsu tamponi nesatur „superuzsūcošu” materiālu.

Vai TAMPAX tamponos ir izmantots hlora balinātājs?

Nē, TAMPAX izmantotās absorbējošās šķiedras ir izgatavotas balināšanas procesā, kas nesatur hloru.

Kāpēc TAMPAX materiālus balina?

Balināšana ir tehnisks termins šķiedras tīrīšanai un attīrīšanai. Vates un viskozes attīrīšanu veic, lai novērstu piemaisījumus un tīrītu šķiedras. Šķiedru balināšana ir šī procesa rezultāts, nevis mērķis.

Esmu dzirdējusi, ka tamponi satur toksisku dioksīna daudzumu. Vai tā ir taisnība?

Nē, vates un viskozes attīrīšanas procesā neizmanto hloru, tādējādi neveidojas dioksīns. Pārtikas un zāļu pārvalde ir apskatījusi šo tēmu savā tīmekļa vietnē. Lūdzu, izlasiet informāciju par tamponiem šajā tīmekļa vietnē. https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm612029.htm Mūsdienās pārdotajos tamponos izmantotās uzsūcošās šķiedras ražo, izmantojot hloru nesaturošu balināšanas procesu, kā rezultātā produkti nesatur bīstamu dioksīna (piesārņojums, kas ir konstatēts vidē) līmeni.

Vai TAMPAX tamponos ir azbests?

Nē, TAMPAX nekad nav saturējis azbestu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet šo tīmekļa vietni. https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm612029.htm

Ko Pārtikas un zāļu pārvalde saka attiecībā uz bažām par dioksīnu, azbestu, viskozi un toksiskā šoka sindromu?

Pārtikas un zāļu pārvalde ir apskatījusi šo tēmu savā tīmekļa vietnē. Lūdzu, izlasiet informāciju par tamponiem šajā tīmekļa vietnē. https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm612029.htm Mūsdienās pārdotajos tamponos izmantotās uzsūcošās šķiedras ražo, izmantojot hloru nesaturošu balināšanas procesu, kā rezultātā produkti nesatur bīstamu dioksīna (piesārņojums, kas ir konstatēts vidē) līmeni.

Vai tamponos ir pesticīdi vai herbicīdi, piemēram, glifosāts?

Nē, mūsu vates piegādātājs apstiprina, ka šķiedrās nav glifosāts. Turklāt mūsu piegādātāji izmanto tīrīšanas un attīrīšanas procesus, kas iznīcinātu (vai noņemtu) pesticīdu/herbicīdu atliekas, ja tādas būtu.

Top