homepage

Intimky

Z čeho se vyrábějí intimky Always?

Tým Always naprosto chápe, že chcete vědět, co všechno intimky obsahují. Proto vám rádi poskytneme veškeré informace, které můžete potřebovat.

Materiály na výrobu intimek Always pečlivě volíme tak, aby každý den nabízely pohodlí a ochranu. Podrobný popis složení našich produktů a jeho účel najdete níže.

Zajímá vás ještě něco jiného? Pročtěte si odpovědi na časté dotazy níže nebo nám pošlete zprávu.

Je bezpečné používat intimky Always každý den?

Ano, naše intimky jsou bezpečné a denně je bez jakýchkoliv potíží používají miliony žen po celém světě. Vaše bezpečnost je naší prioritou, naše produkty se proto důkladně testují. Posuzují je nezávislí odborníci, jako jsou lékaři, univerzitní vědci a orgány odpovědné za veřejné zdraví. Abychom si byli jisti jejich bezpečností, materiály používané na intimky procházejí během výroby více než 1 800 testy kvality. Nezávislé laboratoře každý rok provádějí přes 20 000 testů našich intimek a jejich složení. Celá řada Always Dailies navíc získala od Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) logo „Dermatologicky schváleno“, které potvrzuje jejich vysokou kvalitu.

Mohou intimky způsobit podráždění?

Podráždění v souvislosti s používáním intimek trápí mnoho žen. Naše intimky by ale pokožku dráždit neměly. Všechny naše produkty se pečlivě testují, abychom měli jistotu, že je jejich používání bezpečné. Zde najdete příklad hodnocení bezpečnosti.

Jsou parfémované intimky nezdravé? Mohou parfémované intimky způsobit podráždění intimních partií?

Tým Always myslí především na vaši bezpečnost, a proto důsledně dbá na to, aby byly pro každodenní používání bezpečné i parfémované produkty. Materiály, které volíme, včetně vůně u parfémovaných intimek, nezpůsobují podráždění pokožky ani svědění. Naše vůně navíc odpovídají velmi přísným bezpečnostním normám Mezinárodního sdružení pro vonné látky (IFRA), které je v oblasti bezpečnosti vůní přední světovou autoritou. Ženám, které dávají přednost produktům bez vůně a které na vůně reagují citlivěji, doporučujeme naše neparfémované produkty. Nabízejí stejnou ochranu a pohodlí jako ty parfémované.

Jsou intimky běleny chlorem?

Ne. Při výrobě našich intimek se používá zcela bezpečný proces čištění bez elementárního chloru.

Proč se při výrobě intimek vůbec provádí bělení?

Čistí se celulózová vlákna. Dodavatelé, od nichž je odebíráme, používají proces čištění bez elementárního chloru. Čištění se provádí, aby se odstranily přirozeně se vyskytující nečistoty a vlákna se připravila na zpracování ve výrobě. Přestože to není hlavním cílem, vlákna se při něm vybělí. Celulózová vlákna je možné čistit také pomocí peroxidu vodíku, úplně bez chloru.

Obsahují intimky toxická barviva?

Ne, neobsahují. Pigmenty, které u některých intimek používáme, procházejí před schválením pečlivým posouzením vědců, zdravotníků a oficiálních orgánů.

Jak zajišťujete bezpečnost svých intimek?

Pro vaši bezpečnost děláme maximum. Používáme proces hodnocení, který vychází z vědeckých poznatků a metod. Než se jakýkoliv produkt nebo materiál dostane na trh, musí splnit přísné požadavky bezpečnostních norem stanovené na základě vědeckých poznatků. Naše hodnocení také poskytujeme vědcům, zdravotníkům a oficiálním orgánům a ti ověřují, zda je používání našich produktů bezpečné. Podrobnější informace o našem procesu kontroly bezpečnosti najdete na naší stránce.

Závazek značky Always dodržovat bezpečnost

Odjakživa dbáme na to, aby všechny naše produkty vyhovovaly přísným bezpečnostním normám. Záleží nám také na tom, aby naše produkty a používané suroviny hodnotily týmy nezávislých odborníků, které podle vlastních kritérií posuzují jejich bezpečnost pro pokožku. Proto jsme velmi hrdí, že jsme od Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) získali známku „Dermatologicky schváleno“.

Co je Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance)?

Vlastními slovy aliance: „Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) uděluje profesionální dermatologickou akreditaci produktům, službám a značkám z celého světa.

Informujeme tak, které produkty byly nezávisle testovány a vyhodnoceny jako bezpečné pro pokožku, a tím spotřebitelům usnadňujeme orientaci v nabídce na trhu.

Při své práci také hrdě podporujeme řadu dobročinných organizací a iniciativ zaměřených na zdraví pokožky.“

https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

Vložky Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) získaly od Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) označení „Dermatologicky schváleno“.

Co znamená akreditace Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance)?

„Logo dermatologické akreditace od Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) potvrzuje, že produkty splňují naše přísná kritéria bezpečnosti pro pokožku. Tato kritéria neurčuje výrobce ani značka, ale stanovil je náš tým předních nezávislých dermatologů a vědců, kteří se specializují na zdraví pokožky.“ James Stalley, výkonný ředitel Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance)

Zde jsou zdroje dalších informací:

Web Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance): https://www.skinhealthalliance.org/

Video o alianci a její práci: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4