homepage

MENSTRUAČNÍ KALHOTKY ALWAYS

Z čeho se vyrábí menstruační kalhotky Always?

Tým Always naprosto chápe, že vás zajímá, co všechno obsahují produkty, které každý den používáte. Proto vám chceme poskytnout veškeré potřebné informace, abyste si mohly vybrat produkt, který pro vás bude ideální.

Menstruační kalhotky Always se vyrábějí z materiálů zvolených tak, aby nabízely maximální pohodlí a ochranu. Podrobný popis složení našich produktů a jeho účel najdete níže.

  Always-pants-ingredients-dt-cro

  1. Materiál spodního prádla

  Navržen tak, abyste se v kalhotkách cítily jako ve spodním prádle

  2. Elastická vlákna

  Měkký materiál s elastickými vlákny umožňuje, aby v pase kalhotky zůstaly na svém místě. Elastická vlákna neobsahují přírodní (pryžový) latex.

  3. Povrchová vrstva a sekundární povrchová vrstva

  Hebká povrchová vrstva a sekundární povrchová vrstva se vyrábějí ze syntetických materiálů podobných těm, z nichž se šije oblečení a spodní prádlo. Tyto syntetické materiály rychle odvádí tekutiny do absorpčního jádra a pokožku udržují v suchu.

  4. Absorpční jádro

  Flexibilní jádro se vyrábí ze savé celulózy. V jiné, tenčí formě se tento materiál používá v různých výrobcích, jako jsou čajové sáčky a běžné oděvy. Tento absorpční materiál se používá v menstruačních vložkách již od 20. let minulého století. Flexibilní jádro je obaleno tenkou syntetickou vrstvou, která jej drží pohromadě společně s absorpčními gelovými perlami přidanými do jádra pro lepší absorpci.

  5. Technologie neutralizace zápachu

  Naše technologie neutralizace zápachu je exkluzivní materiál obsahující vybrané složky s lehkou vůní podobnou parfému. Je aplikována na spodní část vrstvy absorpčního jádra a je tak optimálně umístěna pro maskování a neutralizaci zápachu v kalhotkách.

  6. Spodní vrstva

  Spodní vrstva nepropouštějící vlhkost se vyrábí ze syntetických materiálů, aby tekutinu bezpečně udržela uvnitř.

  7. Lepidlo

  Zajišťuje udržení jednotlivých vrstev kalhotek pohromadě.

  Chcete se na něco zeptat? Projděte si odpovědi na časté dotazy nebo nám pošlete zprávu.

  Jsou produkty Always bezpečné?

  Ano, naše menstruační vložky a intimky jsou bezpečné. Denně je bez jakýchkoliv potíží používají miliony žen. Vaše bezpečnost je naší jednoznačnou prioritou, a proto se všechny naše produkty pečlivě testují. Posuzují je mimo jiné nezávislí odborníci, jako jsou lékaři, univerzitní vědci a orgány odpovědné za veřejné zdraví. Naše materiály procházejí během výroby ještě před použitím více než 1 800 testy kvality. Nezávislé laboratoře každoročně provádějí přes 20 000 testů našich vložek a jejich složení. Kvalitu vložek Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) navíc potvrzuje i logo „Dermatologicky schváleno“ Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance).

  Dráždí vaše vložky pokožku?

  Ne, naše vložky by pokožku dráždit neměly. Všechny naše produkty se pečlivě testují, abychom měli jistotu, že je jejich používání bezpečné. Příklad hodnocení bezpečnosti si můžete prostudovat zde.

  Jsou parfémované vložky bezpečné? Mám se bát podráždění pokožky a svědění v intimních partiích?

  Vaše bezpečnost je naší hlavní prioritou. Naše parfémované produkty jsou proto stejně bezpečné jako naše neparfémované menstruační vložky a intimky. Materiály – včetně vůně u parfémovaných produktů – volíme tak, aby při použití ve vložkách nedráždily pokožku a nezpůsobovaly svědění. Vůně, které v menstruačních vložkách a intimkách používáme, odpovídají přísným bezpečnostním normám Mezinárodního sdružení pro vonné látky (IFRA), které je v oblasti bezpečnosti vůní přední světovou autoritou. Ženám, které dávají přednost vložkám bez vůně nebo které na vůně mohou reagovat citlivěji, doporučujeme naše neparfémované produkty.

  Proč se vložky nevyrábějí ze 100% bavlny?

  Všechny produkty Always odpovídají přísným normám pro bezpečnost a funkčnost bez ohledu na to, z čeho jsou vyrobeny. Vložky Always jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou úroveň ochrany a pohodlí. Materiály, které se při jejich výrobě používají, nám umožňují docílit požadované kvality.

  Proč se při výrobě vložek vůbec provádí bělení?

  Čistí se celulózová vlákna a naši dodavatelé, od nichž je odebíráme, používají proces čištění bez elementárního chloru. Čištění odstraní přirozeně se vyskytující nečistoty a připraví vlákna na zpracování ve výrobě. Vlákna se při něm vybělí, ale bělení není hlavním cílem.

  Obsahují vaše vložky toxická barviva?

  Ne, neobsahují. Pigmenty, které se u některých našich vložek používají, prošly přísným hodnocením vědců, zdravotníků a oficiálních orgánů, kteří ověřili jejich bezpečnost.

  Jak zajišťujete bezpečnost svých produktů?

  Náš proces hodnocení vychází z vědeckých metod a poznatků a spolehlivě nám pomáhá zajišťovat bezpečnost žen, které naše produkty používají. Na trh se dostanou pouze produkty a materiály, které splňují požadavky bezpečnostních norem stanovené na základě vědeckých poznatků. Naše hodnocení navíc poskytujeme vědcům, zdravotníkům a oficiálním orgánům, kteří ověřují, že je používání našich produktů bezpečné. Bližší informace o našem procesu kontroly bezpečnosti najdete na této stránce.

  Náš závazek dodržovat bezpečnost

  Značka Always se zavázala dbát na to, aby všechny její produkty odpovídaly přísným bezpečnostním normám. Kromě toho věříme, že je důležité, aby všechna bezpečnostní hodnocení a všechny používané suroviny kontrolovali nezávislí odborníci, kteří naše produkty podrobí vlastním testům na bezpečnost pro pokožku. Proto jsme velmi hrdí na to, že jsme od Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) získali kvalitu potvrzující známku „Dermatologicky schváleno“.

  Akreditace od Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance)

  Co je Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance)?

  Vlastními slovy aliance: „Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) uděluje profesionální dermatologickou akreditaci produktům, službám a značkám z celého světa.

  Informujeme tak, které produkty byly nezávisle testovány a vyhodnoceny jako bezpečné pro pokožku, a tím spotřebitelům usnadňujeme orientaci v nabídce na trhu.

  Při své práci také hrdě podporujeme řadu dobročinných organizací a iniciativ zaměřených na zdraví pokožky.“

  https://www.skinhealthalliance.org/about-us/
  Vložky Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) získaly od Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) označení „Dermatologicky schváleno“.

  Co znamená akreditace Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance)?

  „Logo dermatologické akreditace od Aliance pro zdraví pokožky Skin Health Alliance potvrzuje, že produkty splňují naše přísná kritéria bezpečnosti pro pokožku. Tato kritéria neurčuje výrobce ani značka, ale stanovil je náš tým předních nezávislých dermatologů a vědců, kteří se specializují na zdraví pokožky.“ James Stalley, výkonný ředitel Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance)

  Další informace najdete na internetu:

  Web Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance): https://www.skinhealthalliance.org/

  Video o alianci a její práci: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4