homepage

Pesukaitsed

Mida Always pesukaitsmed sisaldavad

Always teab, et sind huvitab, millest pesukaitsmed tehtud on. Seepärast teeme me sulle selle kohta hea meelega ülevaate.

Always pesukaitsmete valmistamiseks kasutatavad materjalid on hoolikalt valitud, et tagada igapäevane mugavus ja kaitse. Allpool kirjeldame üksikasjalikult meie toote iga komponenti ja selle otstarvet.

Kas sul on veel küsimusi? Vaata meie korduma kippuvaid küsimusi allpool või saada meile sõnum.

Kas Alwaysi pesukaitsmed on igapäevaseks kasutamiseks ohutud?

Jah, meie pesukaitsmed on ohutud ja neid kasutavad ohutult iga päev miljonid naised kogu maailmas. Oleme pühendunud sinu ohutuse tagamisele, seetõttu testitakse meie tooteid rangelt ja neid hindavad sõltumatud eksperdid nagu arstid, ülikoolide teadlased ja terviseametnikud. Ohutu kasutamise tagamiseks läbivad pesukaitsmete materjalid tootmise käigus üle 1800 kvaliteeditesti. Sõltumatud laboratooriumid sooritavad meie pesukaitsmete ja nende koostiosade kohta igal aastal üle 20 000 testi. Enamgi veel, kogu Always Dailies tootesarjale on omistatud Skin Health Alliance‘i poolt kinnitus „dermatoloogiliselt akrediteeritud“.

Kas pesukaitsmed võivad põhjustada ärritust?

Kuigi paljud naised kardavad pesukaitsmete põhjustatud ärritust, võid olla rahulik, meie pesukaitsed ei tohiks põhjustada nahaärritust. Selleks, et tagada meie toodete ohutu kasutamine, testitakse neid kõiki rangelt ohutuse suhtes. Leiad näite ohutushinnangu kohta siit.

Kas lõhnastatud pesukaitsmed mõjuvad mulle halvasti? Kas lõhnastatud pesukaitsed põhjustavad seal all ärritust?

Alwaysis oleme pühendunud sinu ohutusele, mistõttu tagame, et meie lõhnastatud tooted on igapäevaseks kasutamiseks ohutud. Meie valitud materjalid, sealhulgas lõhnastatud pesukaitsmetes kasutatav lõhnaaine, ei põhjusta nahaärritust või sügelust. Lisaks vastavad kasutatud lõhnaained Rahvusvahelise Lõhnaainete Assotsiatsiooni, mis on maailma juhtiv asutus lõhnaainete ohutuse alal, väga rangetele ohutusstandarditele. Kui te eelistate lõhnavabasid tooteid või olete lõhnaainete suhtes ülitundlik, soovitame meie lõhnastamata tooteid, mis pakuvad samasugust mugavust.

Kas pesukaitsmeid valgendatakse klooriga?

Ei, meie pesukaitsmeid puhastatakse elementaarse kloorita puhastusprotsessiga, mis on täiesti ohutu.

Miks pesukaitsmeid üldse valgendatakse?

Tarnijad, kellega me töötame, kasutavad kloorita protsessi meie toodete tselluloosikiudude puhastamiseks. Puhastamine on vajalik loomuliku mustuse eemaldamiseks ja kiudude puhastamiseks, et neid tootmiseks ette valmistada. Selle protsessi tulemusel kiud valgendatakse, kuigi see ei ole eesmärk. Alternatiivne meetod on tselluloosikiu puhastamine, mis on täiesti kloorivaba ja kus kasutatakse vesinikperoksiidi.

Kas teie pesukaitsmetes on mürgiseid värve?

Ei ole. Teadlased, tervishoiuteenuste osutajad ja võimuorganid hindavad hoolikalt mõnedes meie pesukaitsmetes kasutatavaid pigmente enne heakskiidu andmist nende ohutuse kohta.

Kuidas te tagate pesukaitsmete ohutuse?

Meie hindamisprotsess põhineb teadusel ja me teeme pidevalt tööd teie ohutuse tagamiseks. Enne turule toomist peab iga toode ja materjal vastama rangetele teaduspõhistele ohutusstandarditele. Enamgi veel, me jagame oma hinnanguid teadlaste, tervishoiuteenuste osutajate ja võimuorganitega, kes kinnitavad, et meie toodete kasutamine on ohutu. Rohkem üksikasjalikku teavet ohutusprotsessi kohta leiate meie ettevõtte veebilehelt.

Alwaysi ohutuslubadus

Oleme alati olnud pühendunud kõigi oma toodete rangetele ohutusstandarditele vastamise tagamisele. Lisaks tagame, et sõltumatute ekspertide rühmad viivad läbi ohutushindamisi ja koostisosade ülevaateid, millega kindlustatakse, et meie tooted vastavad nende nahaohutuse nõuetele. Seetõttu oleme väga uhked, et Skin Health Alliance omistas meile „dermatoloogiliselt akrediteeritud“ kinnituse.

Mis on Skin Health Alliance?

Nende endi sõnade kohaselt: „Skin Health Alliance (Nahatervise liit) annab professionaalse dermatoloogilise akrediteeringu toodetele, teenustele ja kaubamärkidele kogu maailmas.

Me aitame tarbijatel tunda ennast kindlalt oma valikutes sellega, et kinnitame neile, et toodete nahale ohutus on sõltumatult kontrollitud.

Oleme ka uhked, et oma töö kaudu toetame mitut nahaga seotud heategevust ja häid algatusi.“

https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

Alwaysile (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) on omistatud Skin Health Alliance‘i poolt „dermatoloogiliselt akrediteeritud“ kinnitus.

Mida Skin Health Alliance‘i akrediteeringu omamine tähendab?

„Skin Health Alliance‘i dermatoloogilise akrediteeringu logo näitab, et tooted vastavad meie põhjalikele nahaohutuse nõuetele. Neid nõudeid ei pane paika tootja või kaubamärgi omanik, vaid need on kokku lepitud meie juhtivate sõltumatute nahaarstide ja -teadlaste meeskonna poolt.“ James Stalley, Skin Health Alliance‘i tegevjuht.

Lisateabe saamiseks uurige järgmisi allikaid:

Skin Health Alliance‘i koduleht - https://www.skinhealthalliance.org/

ja video selle kohta, kes nad on ja mida nad teevad: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4