homepage

Always įklotų

Iš ko pagaminti „Always Panty Liners“

Mes, Always, suprantame, kad jums įdomu žinoti, iš ko pagaminti higieniniai įklotai. Mes džiaugiamės, galėdami pateikti jums rūpimas įžvalgas.

Always įklotų gamybai naudojamos medžiagos yra kruopščiai atrinktos, kad užtikrintų kasdienį komfortą ir apsaugą. Žemiau rasite išsamų visų komponentų, esančių mūsų gaminiuose, aprašymus ir funkcijas.

Ar vis dar turite klausimų? Peržvelkite žemiau pateiktą klausimų ir atsakymų skiltį arba parašykite mums žinutę.

Taip, mūsų įklotai saugūs ir kasdien yra saugiai naudojami milijonų moterų visame pasaulyje. Esame pasiryžę užtikrinti jūsų saugumą, todėl mūsų produktai yra kruopščiai tikrinami, pasitelkiant ir nepriklausomus ekspertus, tokius, kaip gydytojai, universitetų mokslininkai ir sveikatos institucijos. Įklotams naudojamos medžiagos patikrinamos 1800 kokybės tyrimų dar gamybos metu, siekiant užtikrinti saugų jų naudojimą. Kiekvienais metais nepriklausomos laboratorijos atlieka daugiau nei 20 000 tyrimų tikrinant įklotus ir jų sudedamąsias dalis. Be to, visa „Always Dailies“ produktų linija gavo odos sveikatos organizacijos „Skin Health Alliance“ statusą „Dermatologiškai patvirtinta“.

Nors daug moterų jaudinasi dėl įklotų keliamo dirginimo, galite būti tikros, kad mūsų įklotai neturėtų sukelti odos sudirginimo. Visų gaminių saugumas griežtai tikrinamas, kad būtų užtikrinta, jog jų naudojimas saugus. Saugos vertinimo proceso pavyzdį rasite čia.

Always visada rūpinasi jūsų saugumu, todėl užtikriname, kad mūsų kvepiantys gaminiai yra saugūs kasdieniam naudojimui. Renkamės medžiagas, tarp jų ir kvapiąsias medžiagas (kvepiančiuose įklotuose), kurios nedirgina ir nesukelia niežulio. Be to, šios kvapiosios medžiagos atitinka griežtus saugumo reikalavimus, nustatytus Tarptautinės kvepalų asociacijos, kuri prižiūri kvepalų saugą visame pasaulyje. Pageidaujančioms nekvepiančių produktų arba kvapams jautrioms moterims rekomenduojame savo bekvapius produktus, kurie užtikrina tokį pat komfortą.

Ne, mūsų įklotų valymo metu nenaudojamas elementinis chloras, todėl valymo procesas yra visiškai saugus.

Mūsų tiekėjai taiko apdorojimo procesą be chloro, siekdami išvalyti celiuliozės pluoštą, naudojamą mūsų gaminiuose. Valymo metu pašalinamos natūralios priemaišos ir išvalomas pluoštas, taip jį paruošiant gamybai. Rezultatas – pluošto išbalinimas, tačiau tai nėra šio proceso tikslas. Alternatyvus metodas yra celiuliozės pluošto išvalymas visiškai nenaudojant chloro, kai jis pakeičiamas vandenilio peroksidu.

Ne, nėra. Mokslininkai, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai ir autoritetingos institucijos kruopščiai įvertina pigmentus dalyje mūsų įklotų prieš juos patvirtinant kaip saugius naudoti.

Mūsų vertinimo procesas grindžiamas mokslu, ir mes atsakingai dirbame, kad užtikrintumėte jūsų saugumą. Prieš patekdami į rinką, kiekvienas produktas ir medžiaga turi atitikti griežtus moksliniais tyrimais pagrįstus saugos reikalavimus. Be to, savo vertinimo rezultatais dalinamės su mokslininkais, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais ir autoritetingomis institucijomis, kad būtų užtikrinta, jog mūsų gaminius naudoti saugu. Išsamesnės informacijos apie mūsų saugos procesą rasite mūsų įmonės interneto svetainėje.

Mes visada buvome ir esame įsipareigoję užtikrinti, kad visi mūsų produktai atitiktų griežtus saugos reikalavimus. Be to, pasirūpiname, kad nepriklausomi ekspertai atliktų savo saugos vertinimus ir peržiūrėtų ingredientus, užtikrindami, kad mūsų gaminiai atitinka jų saugumo odai keliamus reikalavimus. Todėl didžiuojamės gavę „Skin Health Alliance“ pripažinimą – statusą „Dermatologiškai patvirtinta“.

Jų pačių žodžiais, ‘„Skin Health Alliance“ suteikia profesionalią akreditaciją dermatologiškai patikrintiems gaminiams, paslaugoms bei prekių ženklams visame pasaulyje.

Padedame vartotojams jaustis užtikrintai renkantis gaminius, perėjusius nepriklausomą patikrą ir įvertintus kaip saugius odai.

Savo darbu taip pat remiame labdaros organizacijas ir veiklas, susijusias su oda ir jos priežiūra.’

https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

‘„Skin Health Alliance“ akreditacijos emblema – tai įrodymas, jog gaminiai atitinka visus mūsų keliamus reikalavimus saugiam naudojimui ant odos. Gamintojai ir prekių ženklai šiems reikalavimams įtakos neturi, juos nustato mūsų komanda, kurią sudaro geriausi nepriklausomi dermatologai ir mokslininkai.’ __James Stallet, Vykdantysis direktorius, „Skin Health Alliance“ __

Norėdami apie juos sužinoti daugiau, informacijos ieškokite internete:

„Skin Health Alliance“ svetainė: https://www.skinhealthalliance.org/

Video apie šią organizaciją ir jos veiklą: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4