homepage

Always paketų

Iš ko pagaminti Always higieniniai paketai?

Mes, Always, suprantame, jog norite žinoti, iš ko pagaminti gaminiai, kuriuos naudojate kiekvieną dieną. Esame pasirengę suteikti reikiamą informaciją, kad galėtumėte išsirinkti labiausiai jums tinkantį gaminį.

Mūsų Always paketai ir įklotai pagaminti iš medžiagų, sukurtų suteikti patogumą ir apsaugą. Žemiau pateikiama išsami informacija apie mūsų gaminių sudedamąsias dalis ir kiekvienos sudedamosios dalies paskirtį.

Turite klausimų? Peržvelkite klausimų ir atsakymų skiltį arba su mumis susisiekite.

Ar Always gaminiai saugūs naudoti?

Taip, mūsų paketai ir įklotai yra saugūs, ir kasdien juos saugiai naudoja milijonai moterų. Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl gaminiai yra griežtai tikrinami, pasitelkiant ir nepriklausomus ekspertus, tokius, kaip gydytojai, universitetų mokslininkai ir sveikatos institucijos. Daugiau nei 1800 kokybės tyrimų yra atliekama tikrinant sudedamąsias medžiagas dar gamybos proceso metu, prieš naudojimą. Kiekvienais metais nepriklausomos laboratorijos atlieka daugiau nei 20 000 tyrimų tikrinant paketus ir jų sudedamąsias dalis. Be to, odos sveikatos organizacija „Skin Health Alliance“ suteikė „Always“ („Always Ultra“, „Always Night“, „Always Sensitive“) statusą „Dermatologiškai patvirtinta“.

Ar šie paketai dirgina odą?

Ne, mūsų paketai neturėtų dirginti odos. Visų gaminių saugumas griežtai tikrinamas, kad būtų užtikrinta, jog jų naudojimas saugus. Saugos vertinimo proceso pavyzdį rasite čia.

Ar kvepiantys paketai saugūs naudoti? Ar jie nesudirgins odos ir nesukels ten niežulio?

Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl kvepiantys paketai ir įklotai yra lygiai tokie pat saugūs naudoti, kaip ir bekvapiai gaminiai. Visada renkamės medžiagas, tarp jų ir kvapiąsias medžiagas (kvepiančiuose gaminiuose), kurios, naudojamos paketuose, nedirgina ir nesukelia niežulio. Be to, paketuose ir įklotuose naudojamos kvapiosios medžiagos atitinka griežtus saugumo reikalavimus, nustatytus Tarptautinės kvepalų asociacijos, kuri prižiūri kvepalų saugą visame pasaulyje. Bekvapius gaminius rekomenduojame mėgstančioms gaminius be kvapų arba kvapams jautrioms moterims.

Kodėl jūsų paketai nėra gaminami iš 100 % medvilnės?

Nepriklausomai nuo to, iš ko jie pagaminti, visi Always gaminiai atitinka griežtus saugumo ir efektyvumo reikalavimus. Always paketai sukurti taip, kad užtikrintų aukščiausią apsaugos ir komforto lygį. Medžiagos, naudojamos paketų gamybai, leidžia patenkinti reikalavimus, keliamus šių gaminių efektyvumui.

Ar paketuose yra chloro baliklio?

Ne, „Always Sensitive Essentials“ paketų apdorojimo procese visiškai nenaudojamas chloras, o likę mūsų gaminiai apdorojami procese nenaudojant elementinio chloro. Abu procesai yra vienodai saugūs.

Kodėl paketai balinami?

Mūsų tiekėjai taiko apdorojimo procesą be elementinio chloro, siekdami išvalyti celiuliozės pluoštą, naudojamą mūsų gaminiuose. Valymo metu pašalinamos natūralios priemaišos ir išvalomas celiuliozės pluoštas, taip jį paruošiant gamybai. Pluošto išbalinimas yra šio proceso rezultatas, o ne tikslas. „Always Sensitive Essentials“ leidžia rinktis paketus, kuriuose celiuliozės pluoštas apdorojamos taikant alternatyvų metodą visiškai nenaudojant chloro, kai jis pakeičiamas vandenilio peroksidu.

Ar paketuose yra toksiškų dažų?

Ne, nėra. Pigmentai, naudojami kai kuriuose iš mūsų gaminamų paketų, griežtai tikrinami mokslininkų, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų ir autoritetingų institucijų, kad būtų užtikrinta, jog juos galima saugiai naudoti.

Kaip užtikrinate savo gaminių saugumą?

Būkite tikri, mūsų mokslu pagrįstas vertinimo procesas taikomas taip, kad būtų užtikrintas moterų, naudojančių mūsų gaminius, saugumas. Tik gaminiai ir medžiagos, atitinkantys mokslu pagrįstus saugumo reikalavimus, gali patekti į rinką. Be to, savo vertinimo rezultatais dalinamės su mokslininkais, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais ir autoritetingomis institucijomis, kad būtų užtikrinta, jog mūsų gaminius naudoti saugu. Daugiau informacijos apie mūsų saugumo užtikrinimo procesą rasite šioje svetainėje.

Mūsų saugos įsipareigojimai

„Always“ yra pasiryžę užtikrinti, kad visi gaminiai atitiktų griežtus saugumo reikalavimus. Be to, manome, kad svarbu, jog mūsų saugumo vertinimai ir ingredientai būtų peržiūrėti nepriklausomų ekspertų, kurie gaminius įvertina pagal savo saugumo odai keliamus reikalavimus. Todėl didžiuojamės gavę „Skin Health Alliance“ pripažinimą – statusą „Dermatologiškai patvirtinta“.

„Skin Health Alliance“ akreditacija

„Skin Health Alliance“ – kas tai?

Jų pačių žodžiais, ‘„Skin Health Alliance“ suteikia profesionalią akreditaciją dermatologiškai patikrintiems gaminiams, paslaugoms bei prekių ženklams visame pasaulyje.

Padedame vartotojams jaustis užtikrintai renkantis gaminius, perėjusius nepriklausomą patikrą ir įvertintus kaip saugius odai.

Savo darbu taip pat remiame labdaros organizacijas ir veiklas, susijusias su oda ir jos priežiūra.’

https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

„Skin Health Alliance“ suteikė „Always“ („Always Ultra“, „Always Night“, „Always Sensitive“) statusą „Dermatologiškai patvirtinta“.

Ką reiškia būti akredituotiems „Skin Health Alliance“?

‘„Skin Health Alliance“ akreditacijos emblema – tai įrodymas, jog gaminiai atitinka visus mūsų keliamus reikalavimus saugiam naudojimui ant odos. Gamintojai ir prekių ženklai šiems reikalavimams įtakos neturi, juos nustato mūsų komanda, kurią sudaro geriausi nepriklausomi dermatologai ir mokslininkai.’ James Stallet, Vykdantysis direktorius, „Skin Health Alliance“

Norėdami apie juos sužinoti daugiau, informacijos ieškokite internete:

„Skin Health Alliance“ svetainė: https://www.skinhealthalliance.org/

Video apie šią organizaciją ir jos veiklą: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4