homepage

ALWAYS biksīšu

Kāds ir Always biksīšu ieliktnīšu sastāvs

Mēs, Always, izprotam jūsu vēlmi zināt, kāds ir biksīšu ieliktnīšu sastāvs. Tāpēc mēs ar lielāko prieku sniegsim jums visu nepieciešamo informāciju.

Always biksīšu ieliktnīšus izmantotie materiāli ir izstrādāti ar mērķi nodrošināt komfortu un aizsardzību ikdienā. Zemāk ir sniegts ikviena mūsu produktu sastāvā esošā komponenta detalizēts apraksts.

Vai jums ir jautājumi? Apskatiet mūsu BUJ sadaļu vai nosūtiet mums ziņojumu.

Vai Always biksīšu ieliktnīši ir droši izmantošanai ikdienā?

Jā, mūsu biksīšu ieliktnīši ir droši un tos katru dienu izmanto miljoniem sieviešu visā pasaulē. Mūsu galvenais mērķis ir jūsu drošība, tāpēc visi mūsu produkti tiek rūpīgi pārbaudīti, piesaistot neatkarīgus ekspertus, piemēram, ārstus, zinātniekus un veselības aprūpes nozari uzraugošās valsts iestādes. Biksīšu ieliktnīšu materiāli ražošanas laikā tiek pakļauti vairāk nekā 1800 kvalitātes testiem, lai garantētu drošību izmantošanas laikā. Katru gadu neatkarīgās laboratorijās tiek veikti vairāk nekā 20 000 mūsu biksīšu ieliktnīšu un to sastāvdaļu testi. Jāpiemin, ka Always Daily līnijai ir piešķirta Ādas veselības alianses (Skin Health Alliance) kvalitātes zīme "Dermatoloģiski pārbaudīts".

Vai biksīšu ieliktnīši var kairināt ādu?

Daudzām sievietēm biksīšu ieliktnīši rada bažas par ādas kairinājumu, taču mēs garantējam, ka mūsu ieliktnīši ādu nekairina. Mūsu produkti tiek pakļauti rūpīgām drošības pārbaudēm, lai garantētu lietotāju drošību. Drošības pārbaužu piemērus atradīsiet šeit.

Vai aromatizēti biksīšu ieliktnīši ir veselīgi? Vai aromatizēti biksīšu ieliktnīši var radīt kairinājumu intīmajā zonā?

Mēs, Always, vienmēr domājam par jūsu drošību un tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai mūsu aromatizētie produkti būtu droši izmantošanai ikdienā. Visi mūsu atlasītie materiāli, tai skaitā mūsu aromatizētajos biksīšu ieliktnīšos izmantotie aromatizatori, neizraisa ādas kairinājumu vai niezi. Šie aromatizatori atbilst striktiem drošības standartiem, kurus nosaka Starptautiskā parfimērijas asociācija, kas ir pasaulē vadošā parfimērijas drošības autoritāte. Ja vēlaties izmantot nearomatizētus produktus vai esat jutīga pret aromātiem, iesakām mūsu nearomatizēto produktu līniju, kas nodrošina tikpat augstu komforta līmeni.

Vai biksīšu ieliktnīšos tiek izmantoti hloru saturoši balinātāji?

Nē, mūsu biksīšu ieliktnīšu ražošanas procesā tiek izmantots hloru nesaturošs attīrīšanas process, kas ir pilnībā drošs veselībai.

Kāpēc biksīšu ieliktnīši tiek balināti?

Piegādātāji, ar kuriem mēs sadarbojamies, izmanto no elementārā hlora brīvu attīrīšanas procesu mūsu produktu sastāvā esošo celulozes šķiedru attīrīšanai. Attīrīšanas process tiek veikts, lai attīrītu celulozes šķiedras no dabiskā piesārņojuma tālākai izmantošanai ražošanas procesā. Šī procesa rezultātā šķiedras tiek izbalinātas, taču tas nav šī procesa mērķis. Alternatīvajā celulozes šķiedru attīrīšanas procesā hlora vietā tiek izmantots ūdeņraža peroksīds.

Vai jūsu biksīšu ieliktnīši satur toksiskas krāsvielas?

Nē, nesatur. Zinātnieki, veselības aprūpes nozares eksperti un nozari regulējušās valsts iestādes rūpīgi pārbauda katru pigmentu pirms atļaut to izmantošanu mūsu biksīšu ieliktnīšu ražošanā.

Kā jūs garantējat jūsu biksīšu ieliktnīšu drošību?

Mūsu pārbaudes process ir zinātniski izstrādāts un paredzēts jūsu drošībai. Pirms nonākšanas tirgū, visi mūsu produkti un tajos izmantotie materiāli tiek pārbaudīti atbilstoši striktiem un zinātniski pamatotiem drošības standartiem. Pietam, mūsu pārbaužu rezultātus pārbauda zinātnieki, veselības aprūpes eksperti un nozari regulējošas valsts iestādes, kas garantē mūsu produktu drošību. Vairāk informācijas par mūsu drošības pārbaužu procesu atradīsiet mūsu korporatīvajā vietnē.

ALWAYS apņemšanās ievērot drošību

Mēs garantējam visu mūsu produktu un tajos izmantoto materiālu atbilstību striktiem drošības standartiem. Mēs rūpējamies par to, lai neatkarīgi eksperti pārbaudītu mūsu produktus un to sastāvdaļas atbilstoši šo neatkarīgo ekspertu izstrādātajiem drošības standartiem. Esam lepni paziņot, ka mūsu produktiem ir piešķirta Ādas veselības alianses (Skin Health Alliance) kvalitātes zīme "Dermatoloģiski pārbaudīts".

Kas ir Ādas veselības alianse?

Viņi sevi raksturo kā: “Ādas veselības alianse piešķir kvalitātes zīmi dermatoloģiski pārbaudītiem produktiem, pakalpojumiem un zīmoliem visā pasaulē.

Mēs palīdzam patērētājiem būt pārliecinātiem par savām izvēlēm, apliecinot to, ka viņu izvēlētie produkti ir atzīti kā droši ādai neatkarīgu pārbaužu rezultātā.

Ar mūsu darbu atbalstām labas iniciatīvas un dažādas ar ādas problēmām saistītas labdarības organizācijas".

https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

Ādas veselības alianse piešķīra Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) produktiem kvalitātes zīmi "Dermatoloģiski pārbaudīts".

Ko nozīmē Ādas veselības alianses akreditācija?

"Ādas veselības alianses logotips apliecina to, ka produkti atbilst mūsu rūpīgi izstrādāto ādas drošības prasību klāstam. Šīs prasības nenosaka ražotājs vai zīmols, bet par tām vienojās mūsu komanda, kuras sastāvā ir pasaulē vadošie neatkarīgie dermatologi un zinātnieki, kas nodarbojas ar ādas izpēti". Ādas veselības alianses izpilddirektors Džeimss Stalijs (James Stalley)

Lai uzzinātu vairāk, izmantojiet avotus zemāk:

Ādas veselības alianses vietne internetā - https://www.skinhealthalliance.org/

un video par to, kas viņi ir un ar ko nodarbojas: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4