homepage

ALWAYS BIKSĪTĒS

Always biksītēs izmantotie materiāli (Latvian)

Mēs, Always, apzināmies, ka jūs vēlaties zināt ikdienā lietoto higiēnas produktu sastāvu. Tāpēc vēlamies sniegt jums visu nepieciešamo informāciju, lai jūs izvēlētos tieši to, kas nepieciešams jums.

Mūsu Always biksītes tiek ražotas no materiāliem, kas nodrošina paaugstinātu komfortu un aizsardzību. Lūdzu, lasiet zemāk par mūsu produktu sastāvdaļām un katras sastāvdaļas uzdevuma aprakstu.

  Always-pants-ingredients-dt-cro

  1. Apakšveļai līdzīgs materiāls

  Izstrādāts tā, lai atgādinātu apakšveļu.

  2. Elastīgums

  Mīkstais materiāls ar elastīgām gumijām nodrošina, ka biksītes nenoslīd no vidukļa. Elastīgā gumija nesatur dabīgo (kaučuka) lateksu.

  3. Virskārta un otrais slānis

  Mīkstā virskārta un otrais slānis ir izgatavoti no sintētiskiem materiāliem, kas ir ļoti līdzīgi apģērbu un apakšveļas ražošanā izmantotajiem materiāliem. Šie sintētiskie materiāli ātri novirza šķidrumu absorbējošajā kārtā un saglabā ādu sausu.

  4. Absorbējošā kārta

  Elastīgā kārta ir veidota no absorbējošas celulozes. Šo pašu materiālu citā, plānākā formā izmanto arī tējas maisiņos un ikdienas apģērbā. Šis materiāls tiek izmantots paketēs kopš 20. gadsimta 20. gadiem. Elastīgo kārtu ietver plāns sintētiskais slānis, kurš satur to kopā ar absorbējošām gēla pērlītēm labākai absorbētspējai.

  5. Aromātu neitralizējoša tehnoloģija

  Mūsu aromātu neitralizējošā tehnoloģija ir ekskluzīvs materiāls, kurš satur īpaši izvēlētas sastāvdaļas ar vieglu, smaržām līdzīgu aromātu. Tas atrodas zem absorbējošās kārtas slāņa un tādējādi biksītēs optimāli maskē un neitralizē nepatīkamo aromātu.

  6. Apakšslānis

  No sintētiska materiāla izgatavotais mitrumizturīgais apakšslānis notur šķidrumu biksīšu iekšpusē.

  7. Saistvielas

  Saistvielas satur biksīšu slāņus kopā.

  Vai jums ir jautājumi? Lūdzu, apskatiet mūsu J&A sadaļu vai nosūtiet mums ziņojumu.

  Vai Always produkti ir droši?

  Jā, mūsu paketes un biksīšu ieliktnīši ir droši, un tos katru dienu izmanto miljoniem sieviešu. Jūsu drošība ir ikvienas mūsu darbības galvenais mērķis, tāpēc mūsu produkti tiek rūpīgi testēti un pārbaudīti, tai skaitā iekļaujot arī tādu neatkarīgo ekspertu kā ārstu, zinātnieku un veselības iestāžu darbinieku veiktās pārbaudes. Mūsu pakešu materiāliem to ražošanas laikā tiek veikti vairāk nekā 1800 kvalitātes testi. Katru gadu neatkarīgas laboratorijas veic vairāk nekā 20 000 mūsu pakešu un to sastāvdaļu testu. Savukārt Ādas veselības alianse (Skin Health Alliance) piešķīra Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) produktiem kvalitātes zīmi "Dermatoloģiski pārbaudīts".

  Vai jūsu paketes kairina ādu?

  Nē, mūsu paketēm nevajadzētu izraisīt ādas kairinājumu. Visi mūsu produkti tiek pakļauti rūpīgām drošības pārbaudēm, lai pārliecinātos par to, ka tie ir droši izmantošanai. Drošības pārbaudes paraugs ir apskatāms šeit.

  Vai aromatizētās paketes ir drošas izmantošanai? Vai tās neradīs niezi vai kairinājumu?

  Jūsu drošība ir ikvienas mūsu darbības galvenais mērķis, tāpēc mūsu aromatizētie produkti, tāpat kā mūsu paketes un biksīšu ieliktnīši, ir pilnībā droši izmantošanai. Mūsu paketēs mēs izmantojam tādus materiālus un smaržas mūsu aromatizētajiem produktiem, kas neizraisa kairinājumu un niezi. Mūsu paketēs un biksīšu ieliktnīšos izmantotie aromatizatori atbilst striktiem drošības standartiem, kurus nosaka Starptautiskā parfimērijas asociācija (IFRA), kas ir pasaulē vadošā parfimērijas drošības autoritāte. Mēs iesakām produktus bez aromāta tiem cilvēkiem, kas ir jutīgi pret smaržām vai dod priekšroku higiēnas precēm bez aromāta.

  Kāpēc paketes netiek izgatavotas no 100% kokvilnas?

  Visi Always produkti atbilst striktām drošības un efektivitātes prasībām neatkarīgi no to sastāva. Always paketes nodrošina augstu aizsardzības un komforta līmeni. Mūsu paketēs izmantotie materiāli ļauj nodrošināt minēto augsto kvalitātes līmeni.

  Kāpēc paketes tiek balinātas?

  Mūsu piegādātāji izmanto no elementārā hlora brīvu attīrīšanas procesu mūsu produktu sastāvā esošo celulozes šķiedru attīrīšanai. Attīrīšanas procesa rezultātā celulozes šķiedras tiek attīrītas no dabiskā piesārņojuma tālākai izmantošanai ražošanas procesā. Šķiedru balināšana ir šī procesa rezultāts nevis mērķis.

  Vai jūsu paketes satur toksiskas krāsvielas?

  Nē, nesatur. Mūsu paketēs izmantotos pigmentus ir rūpīgi pārbaudījuši zinātnieki, veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji un uzraugošās iestādes, lai pārliecinātos par to drošu izmantošanu.

  Kā jūs garantējat jūsu produktu drošību?

  Varat būt droši, ka mūsu zinātniskais pārbaudes process ir izstrādāts, lai rūpētos par sieviešu, kas izmanto mūsu produktus, drošību. Tirgū ir pieejami tikai tie mūsu produkti, kuru sastāvā ir tikai tādi materiāli, kas atbilst zinātniski pamatotiem drošības standartiem. Mūsu veikto drošības pārbaužu rezultātus mēs iesniedzam analīzei zinātniekiem, veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem un uzraugošajām iestādēm, lai pārliecinātos par to, ka mūsu produkti ir droši izmantošanai. Lai uzzinātu vairāku par mūsu drošības pārbaužu procesu, apskatiet šo vietni.

  Mūsu apņemšanās ievērot drošību

  Always apņemas nodrošināt to, ka visi mūsu produkti atbilst augstiem drošības standartiem. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai mūsu drošības pārbaudes un sastāvdaļas pārbaudītu neatkarīgi eksperti, kas veic paši savus testus ar mūsu produktiem. Šī iemesla dēļ esam lepni paziņot, ka mūsu produktiem ir piešķirta Ādas veselības alianses (Skin Health Alliance) kvalitātes zīme "Dermatoloģiski pārbaudīts".

  Ādas veselības alianses kvalitātes zīme

  Kas ir Ādas veselības alianse?

  Viņi sevi raksturo kā: “Ādas veselības alianse piešķir kvalitātes zīmi dermatoloģiski pārbaudītiem produktiem, pakalpojumiem un zīmoliem visā pasaulē.

  Mēs palīdzam patērētājiem būt pārliecinātiem par savām izvēlēm, apliecinot to, ka viņu izvēlētie produkti ir atzīti par ādai drošiem neatkarīgu pārbaužu rezultātā.

  Ar mūsu darbu mēs atbalstām arī labas iniciatīvas un dažādas ar ādas problēmām saistītas labdarības organizācijas".

  https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

  Ādas veselības alianse piešķīra Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) produktiem kvalitātes zīmi "Dermatoloģiski pārbaudīts".

  Ko nozīmē Ādas veselības alianses kvalitātes zīme?

  Ādas veselības alianses logotips apliecina to, ka produkti atbilst mūsu rūpīgi izstrādāto ādas drošības prasību klāstam. Šīs prasības nenosaka ražotājs vai zīmols, bet par tām vienojas mūsu komanda, kuras sastāvā ir pasaulē vadošie neatkarīgie dermatologi un zinātnieki, kas nodarbojas ar ādas izpēti. Ādas veselības alianses izpilddirektors Džeimss Stalejs, James Stalley

  Vairāk informācijas atradīsiet internetā:

  Ādas veselības alianses vietne internetā - https://www.skinhealthalliance.org/

  un video par to, kas viņi ir un ar ko nodarbojas: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4