homepage

Produkty na nadreaktywny pęcherz moczowy

Co znajduje się w produktach ALWAYS Discreet

ALWAYS DISCREET – wkładki higieniczne, podpaski i pieluchomajtki na nietrzymanie moczu są wykonane z materiałów, które od lat bezpiecznie stosuje się w środkach higienicznych używanych podczas miesiączki. ALWAYS łączy te materiały w swoich wyjątkowych produktach, aby zapewnić komfort i ochronę, której możesz zaufać.

Bezpieczeństwo osób korzystających z naszych produktów stanowi podstawę wszystkiego, co robimy. Materiały, których używamy w naszych wkładkach higienicznych, podpaskach i pieluchomajtkach ALWAYS DISCREET na nietrzymanie moczu zostały dokładnie przebadane, aby zapewnić ich bezpieczne stosowanie. Oto przegląd wkładek higienicznych, podpasek i pieluchomajtek ALWAYS DISCREET na nietrzymanie moczu oraz ich skład i części.

Dostępne produkty:

  • Wkładki higieniczne
  • Podpaski higieniczne
  • Podpaski higieniczne+
  • Pieluchomajtki
Discreet Liners
Absorbent core
Może zawierać chłonną celulozę lub włókna poliestrowe / polipropylenowe / polietylenowe, lub chłonny materiał zamieniający się w żel, lub kombinację tych materiałów.

1. Chłonny wkład

Warstwa(-y), która(-e) pochłania(ją) i zatrzymuje(-ą) płyn, zatrzymując go z dala od ciała.

Topsheet

2. Warstwa wierzchnia

Włókna syntetyczne, takie same jak te powszechnie stosowane w odzieży, której zadaniem jest utrzymywanie płynów z dala od ciała.

Odour Control
Technologia neutralizująca nieprzyjemne zapachy, zapewnia delikatny, miły zapach, spełnia surowe normy bezpieczeństwa IFRA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Substancji Zapachowych.

3. Kontrola zapachów

Neutralizuje przykre zapachy. Zapewnia delikatny, przyjemny zapach Technologia OdourLock™.

Adhesives

4. Pasek z klejem

Warstwa nieprzepuszczająca wilgoci, zatrzymująca płyny wewnątrz. Włókna syntetyczne, takie same jak te powszechnie stosowane w odzieży.

Protective Paper

5. Papierowa osłona

Chroni warstwę z klejem, zanim wkładka zostanie użyta. Papier z wzorem.

Backsheet

6. Warstwa tylna

Warstwa nieprzepuszczająca wilgoci, zatrzymująca płyny wewnątrz. Włókna syntetyczne, takie same jak te powszechnie stosowane w odzieży.