homepage

Wkładki Higieniczne

Always: skład wkładek higienicznych

Doskonale rozumiemy, że chcesz wiedzieć z czego wykonane są wkładki higieniczne Always. Dlatego z przyjemnością udzielimy Ci tych informacji.

Wkładki higieniczne Always wykonane są ze starannie zaprojektowanych materiałów, aby zapewnić codzienny komfort i ochronę. Poniżej znajduje się szczegółowy opis i funkcje każdego komponentu, z którego składają się nasze produkty.

Masz pytania? Zapoznaj się z poniższą sekcją Pytania i odpowiedzi lub napisz do nas.

Czy codzienne używanie wkładek higienicznych nie powoduje zmian zdrowotnych?

Nie, nasze wkładki higieniczne są bezpieczne i codziennie korzystają z nich miliony kobiet na całym świecie. Zobowiązujemy się dbać o Twoje bezpieczeństwo, dlatego nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy przeprowadzane przez niezależnych ekspertów, takich jak lekarze, naukowcy z uniwersytetów i organy odpowiedzialne za służbę zdrowia. Materiały, z których wykonane są wkładki higieniczne, przechodzą podczas procesu produkcji ponad 1800 testów jakościowych, aby zapewnić ich bezpieczne użytkowanie. Niezależne laboratoria każdego roku przeprowadzają ponad 20 000 testów naszych wkładek higienicznych i ich komponentów. Ponadto skład wkładek higienicznych Always Dailies otrzymał „Akredytację dermatologiczną” przyznaną przez organizację Skin Health Alliance.

Czy wkładki higieniczne powodują podrażnienia?

Pomimo tego, że wiele kobiet obawia się podrażnień wywołanych stosowaniem wkładek higienicznych, nasze wkładki nie powinny podrażniać skóry. Wszystkie nasze produkty poddawane są rygorystycznym testom bezpieczeństwa, aby zapewnić ich bezpieczne użytkowanie. Przykładowe testy bezpieczeństwa można znaleźć tutaj.

Czy zapachowe wkładki higieniczne są szkodliwe? Czy powodują podrażnienia okolic intymnych?

Always przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa, dlatego robimy wszystko, aby zagwarantować, że nasze zapachowe wkładki higieniczne są bezpieczne do codziennego użycia. Materiały wybrane do produkcji naszych wkładek higienicznych, w tym komponenty zapachowe, nie powodują podrażnienia i swędzenia skóry. Dodatkowo, komponenty te spełniają bardzo surowe normy bezpieczeństwa ustalone przez Międzynarodowego Stowarzyszenia Perfumeryjnego, wiodący na świecie autorytet w dziedzinie bezpieczeństwa zapachu. Dla osób, które wolą bezzapachowe wkładki higieniczne lub mogą być wrażliwe na komponenty zapachowe, polecamy nasze bezzapachowe produkty, które zapewniają taką samą ochronę.

Czy wkładki higieniczne zawierają wybielacz chlorowy?

Nie, nasze wkładki higieniczne oczyszczane są za pomocą procesu wolnego od chloru, który jest całkowicie bezpieczny.

Dlaczego wkładki higieniczne są bielone?

Dostawcy, z którymi współpracujemy, wykorzystują bezchlorkowy proces oczyszczania włókien celulozowych używanych w naszych produktach. Proces oczyszczania przeprowadzany jest w celu wyeliminowania naturalnych zanieczyszczeń i oczyszczenia włókien tak, by odpowiednio przygotować je do produkcji. W jego wyniku włóka są wybielane, mimo że nie jest to celem samego procesu. Alternatywną metodą jest oczyszczanie włókna celulozowego podczas procesu całkowicie wolnego od chloru z wykorzystaniem nadtlenku wodoru.

Czy wkładki higieniczne zawierają toksyczne barwniki?

Nie, nasze wkładki higieniczne nie zawierają toksycznych barwników. Naukowcy, pracownicy służby zdrowia i organy nadzorcze starannie oceniają pigmenty przed ich zatwierdzeniem jako bezpiecznych do stosowania w niektórych naszych wkładkach higienicznych.

Jaka jest gwarancja, że wkładki higieniczne są bezpieczne?

W celu zapewnienia bezpieczeństwa nasz proces oceny oparty jest na nauce i rygorystycznych standardach pracy. Przed wypuszczeniem na rynek, każdy nasz produkt i materiał musi spełnić restrykcyjne normy bezpieczeństwa oparte na podstawach naukowych. Co więcej, udostępniamy naszą ocenę naukowcom, pracownikom służby zdrowia i organizacjom nadzorczym, które gwarantują, że nasze produkty są bezpieczne do użytku. Więcej informacji na temat procesu bezpieczeństwa możesz znaleźć na naszej witrynie korporacyjnej.

Gwarancja bezpieczeństwa Always

Naszym celem od zawsze było zagwarantowanie, że wszystkie nasze produkty spełniają standardy bezpieczeństwa. Ponadto dbamy o to, aby zespoły niezależnych ekspertów przeprowadzały oceny bezpieczeństwa i przeglądy składników, zapewniając, że nasze produkty spełniają ich własne wymogi dotyczące bezpieczeństwa skóry. W związku z tym jesteśmy dumni z „Akredytacji dermatologicznej” przyznanej nam przez organizację Skin Health Alliance.

Czym jest organizacja Skin Health Alliance?

W ich własnych słowach: „The Skin Health Alliance przyznaje profesjonalną akredytację dermatologiczną produktom, usługom i markom na całym świecie.

Pomagamy konsumentom czuć się pewnie swoich wyborów, zapewniając ich, że wybrane przez nich produkty zostały niezależnie zweryfikowane jako bezpieczne dla skóry.

Poprzez naszą pracę z dumą wspieramy również wiele organizacji charytatywnych i działań na rzecz skóry”.

https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

Produkty Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) otrzymały „Akredytację dermatologiczną”.

Co oznacza posiadanie akredytacji organizacji Skin Health Alliance?

„Logo akredytacji dermatologicznej organizacji Skin Health Alliance jest zapewnieniem, że produkty spełniły kompleksowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa skóry. Wymagania te nie są ustalane przez producenta lub markę, lecz zostały uzgodnione przez niezależny zespół wiodących dermatologów i naukowców zajmujących się skórą”. James Stalley, Executive Manager, Skin Health Alliance

W celu uzyskania dalszych informacji, zapraszamy do zapoznania się z następującymi źródłami:

Witryna Skin Health Alliance: https://www.skinhealthalliance.org/

Film prezentującym organizację: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4