homepage

MAJTKI CHŁONNE ALWAYS

Z czego wykonane są majtki chłonne Always? (Poland)

Jako Always rozumiemy, że chcesz wiedzieć, co znajduje się w produktach, z których korzystasz na co dzień. Dlatego staramy się dostarczać Ci informacje potrzebne przy wyborze produktu odpowiedniego dla siebie.

Majtki chłonne Always są wykonane z materiałów, które zapewniają wysoki poziom komfortu i ochrony. Poniżej znajduje się pełny opis składu naszych produktów oraz role, jakie odgrywają poszczególne składniki.

  Always-pants-ingredients-dt-cro

  1. Materiał bielizny

  Zaprojektowany tak, aby dać Ci poczucie noszenia prawdziwej bielizny

  2. Elastyczne włókna

  Miękki materiał wyposażony w elastyczne włókna zapewnia utrzymanie produktu na miejscu w talii. Elastyczne włókna nie zwierają lateksu naturalnego (kauczuku).

  3. Dwie zewnętrzne warstwy

  Miękka warstwa wierzchnia i druga warstwa zewnętrzna wykonane są z materiałów syntetycznych podobnych do tych stosowanych w odzieży i bieliźnie. Materiały te służą do szybkiego odprowadzania płynów do chłonącego wkładu, dzięki czemu skóra pozostaje sucha.

  4. Chłonący wkład

  Elastyczny wkład wykonany jest z chłonnej celulozy. W innej cieńszej formie materiał ten jest wykorzystywany w różnych produktach, takich jak torebki herbaty czy odzież noszona na co dzień. Ten chłonny materiał jest stosowany w podpaskach od lat 20. XX wieku. Elastyczny wkład owinięty jest cienką syntetyczną warstwą, która utrzymuje jeszcze chłonne żelowe perełki dodane do wkładu w celu zwiększenia chłonności produktu.

  5. Technologia neutralizująca nieprzyjemne zapachy

  Nasza technologia neutralizująca nieprzyjemne zapachy to wyjątkowy materiał zawierający wyselekcjonowane składniki o lekkim zapachu przypominającym perfumy. Materiał ten jest nakładany na spód chłonącego wkładu, dzięki czemu optymalnie maskuje i neutralizuje w majtkach nieprzyjemne zapachy.

  6. Spodnia warstwa

  Odporna na wilgoć spodnia warstwa wykonana jest z materiałów syntetycznych i utrzymuje płyn w środku.

  7. Substancje klejące

  Służą do połączenia wszystkich warstw majtek chłonnych.

  Masz pytania? Zapoznaj się z poniższą sekcją Pytania i odpowiedzi lub napisz do nas.

  Czy produkty Always są bezpieczne?

  Tak, nasze podpaski i wkładki higieniczne są bezpieczne i codziennie korzystają z nich miliony kobiet. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Twoim bezpieczeństwie, dlatego poddajemy nasze produkty rygorystycznym testom, łącznie z oceną przez niezależnych ekspertów, takich jak lekarze, naukowcy uniwersyteccy i organy ds. zdrowia. Przeprowadzamy ponad 1800 testów jakościowych na składnikach podpasek w trakcie ich produkcji przed zastosowaniem. Każdego roku niezależne laboratoria przeprowadzają ponad 20 000 testów na naszych podpaskach i ich komponentach. Ponadto firma Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) jest dermatologicznie akredytowana i zatwierdzona przez Skin Health Alliance.

  Czy wasze podpaski podrażniają skórę?

  Nie, nasze podpaski nie powinny powodować podrażnień skóry. Wszystkie nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy bezpieczeństwa, aby zapewnić ich bezpieczne użycie. Przykład oceny bezpieczeństwa można znaleźć tutaj.

  Czy podpaski zapachowe są bezpieczne? Czy nie podrażniają i nie wywołują uczucia swędzenia?

  Wszystko co robimy, robimy z myślą o Twoim bezpieczeństwie, dlatego podobnie jak nasze bezzapachowe podpaski i wkładki higieniczne, produkty zapachowe są bezpieczne w użyciu. Do naszych produktów dobieramy materiały i zapachy, które nie podrażniają oraz nie wywołują swędzenia. Dodatkowo, zapachy używane w naszych podpaskach i wkładkach higienicznych spełniają surowe normy bezpieczeństwa ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Perfumeryjne, światowy autorytet w kwestii bezpieczeństwa zapachów. Polecamy nasze produkty bezzapachowe dla kobiet, które preferują wersję bez zapachu lub które są wrażliwe na zapach.

  Dlaczego wasze podpaski nie są wykonane w 100% z bawełny?

  Wszystkie produkty Always spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i skuteczności, niezależnie od tego, z czego są wykonane. Podpaski Always zostały zaprojektowane, aby zapewniać wysoki poziom ochrony i komfortu. Materiały użyte w naszych podpaskach pozwalają nam lepiej spełnić te wymagania.

  Dlaczego podpaski są w ogóle bielone?

  Nasi dostawcy stosują proces wolny od chloru pierwiastkowego, aby oczyścić włókna celulozowe w naszych produktach. Oczyszczanie eliminuje naturalne zanieczyszczenia i oczyszcza włókna tak, by odpowiednio przygotować je do produkcji. Bielenie włókien jest wynikiem tego procesu, ale nie jego celem.

  Czy wasze podpaski zawierają toksyczne barwniki?

  Nie, nie zawierają. Pigmenty, które są używane w niektórych naszych podpaskach, zostały rygorystycznie przebadane przez naukowców, służby zdrowia i właściwe organy, aby mogły być bezpieczne używane.

  W jaki sposób zapewniacie bezpieczeństwo swoich produktów?

  Możesz być spokojna, nasz naukowy proces oceny ma na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa kobietom korzystającym z naszych produktów. Tylko produkty i materiały spełniające naukowe normy bezpieczeństwa mogą zostać wprowadzone na rynek. Ponadto, dzielimy się naszymi ocenami z naukowcami, pracownikami służby zdrowia i właściwymi organami, aby zapewnić bezpieczne korzystanie z naszych produktów. Więcej informacji na temat naszego procesu bezpieczeństwa można znaleźć na tej stronie.

  Nasze zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa

  Zawsze dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty spełniały rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Ponadto, uważamy, że nasze oceny bezpieczeństwa i składu powinny być weryfikowane przez niezależnych ekspertów, którzy przebadają nasze produkty zgodnie z własnymi wymogami ochrony skóry. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy dermatologicznie akredytowani i zatwierdzeni przez Skin Health Alliance.

  Akredytacja Skin Health Alliance

  Czym jest stowarzyszenie Skin Health Alliance?

  Sami o sobie piszą: „Skin Health Alliance przyznaje profesjonalną akredytację dermatologiczną produktom, usługom i markom na całym świecie.

  Pomagamy konsumentom poczuć się pewnie, poprzez zapewnienie, że produkty zostały niezależnie zweryfikowane jako bezpieczne dla skóry.

  Jesteśmy również dumni, że dzięki naszej pracy możemy wesprzeć szereg akcji charytatywnych i dobroczynnych”.

  https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

  Firma Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) jest dermatologicznie akredytowana i zatwierdzona przez Skin Health Alliance.

  Co właściwie oznacza akredytacja Skin Health Alliance?

  „Logo akredytacji dermatologicznej Skin Health Alliance to gwarancja, że produkty spełniły nasze szczegółowe wymagania dotyczące ochrony skóry. Wymagania te nie są ustalane przez producenta lub markę, lecz zostały uzgodnione przez nasz zespół wiodących niezależnych dermatologów i naukowców zajmujących się skórą”. James Stalley, Executive Manager, Skin Health Alliance

  Więcej informacji możesz uzyskać w Internecie:

  Strona internetowa Skin Health Alliance: https://www.skinhealthalliance.org/

  i wideo o tym, kim są/co robią: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4