homepage

Denné vložky

Z čoho sú zložené slipové vložky Always

My v Always chápeme, že by ste chceli vedieť, z čoho sa skladajú naše intímky. Z tohto dôvodu vám veľmi radi poskytneme informácie, ktoré potrebujete.

Materiály, ktoré používame na výrobu intímok Always sú starostlivo navrhnuté tak, aby vám zaručili každodenný komfort a ochranu. Nižšie môžete nájsť podrobný opis a funkciu každej zo zložiek, ktorá tvorí súčasť našich produktov.

Máte otázky? Pozrite si našu rubriku najčastejšie kladených otázok alebo nám neváhajte poslať správu.

Áno, naše intímky sú bezpečné a každodenne ich bezpečne používajú milióny žien po celom svete. Zaviazali sme sa dbať na vašu bezpečnosť, čo je dôvodom, prečo naše produkty podliehajú prísnemu testovaniu a sú hodnotené nezávislými expertmi, ako napr. lekármi, vedcami na univerzitách i orgánmi zodpovednými za verejné zdravie. Počas výroby materiálov na intímky sa vykonáva viac ako 1 800 testov, aby sa zabezpečilo ich bezpečné používanie. Nezávislé laboratóriá vykonávajú na našich intímkach a ich súčastiach každý rok viac ako 20 000 testov. Celý rad intímok Always Dailies získal navyše kvalitu potvrdzujúce označenie „dermatologicky akreditované“ od organizácie Skin Health Alliance.

Hoci je podráždenie intímkami častým problémom mnohých žien, môžeme vás uistiť, že naše intímky by podráždenie spôsobiť nemali. Vykonávame prísne bezpečnostné testy na všetkých našich produktoch, aby sa zabezpečila bezpečnosť ich použitia. Príklad bezpečnostného hodnotenia nájdete tu.

My v Always sme oddaní zaisťovaniu vašej bezpečnosti, čo je dôvodom, prečo kontrolujeme, či sú naše produkty s vôňou bezpečné na každodenné použitie. Materiály, ktoré vyberáme, vrátane vône pri produktoch s vôňou, nespôsobujú podráždenie pokožky ani svrbenie. Okrem toho spĺňajú naše vône veľmi prísne normy bezpečnosti stanovené Medzinárodným združením pre vonné látky, najrenomovanejším orgánom v oblasti bezpečnosti vôní na svete. Pre tie z vás, ktoré uprednostňujú neparfumované produkty alebo by mohli byť na vôňu citlivé, odporúčame naše produkty bez vône, ktoré poskytujú rovnaké pohodlie.

Nie, naše intímky sú čistené pomocou procesu čistenia bez elementárneho chlóru, ktorý je úplne bezpečný.

Dodávatelia, s ktorými spolupracujeme, používajú proces čistenia bez elementárneho chlóru na čistenie celulózových vlákien v našich produktoch. Čistenie sa vykonáva na to, aby sa odstránili prirodzene sa vyskytujúce nečistoty a vyčistili sa vlákna, ktoré takto treba pripraviť na spracovanie vo výrobe. Výsledkom tohto procesu sú vybielené vlákna, hoci to nie je jeho hlavným cieľom. Alternatívnym spôsobom je čistenie celulózového vlákna, ktoré je úplne bez chlóru a využíva peroxid vodíka.

Nie, neobsahujú. Vedci, zdravotníci a oficiálne orgány dôkladne posudzujú použité pigmenty predtým, ako ich schvália ako bezpečné na použitie v niektorých z našich intímok.

Náš proces hodnotenia vychádza z vedeckých metód a poznatkov a spoľahlivo nám pomáha zaistiť vašu bezpečnosť. Pred vstupom na trh musí každý jeden produkt a materiál splniť prísne bezpečnostné normy stanovené na základe vedeckých poznatkov. Naše hodnotenie navyše poskytujeme vedcom, zdravotníkom a oficiálnym orgánom, ktoré overujú, že používanie našich produktov je bezpečné. Viac podrobnejších informácií o našom procese kontroly bezpečnosti nájdete na našej podnikovej webovej stránke.

Vždy sme boli zaviazaní ručiť za to, že všetky naše produkty spĺňajú prísne bezpečnostné normy. Popritom zaisťujeme, že tímy nezávislých expertov vykonávajú bezpečnostné hodnotenia a kontroly surovín, aby sa zaistilo, že naše produkty spĺňajú ich vlastné kritériá pre bezpečnosť pri kontakte s pokožkou. Práve preto sme veľmi hrdí na to, že sme od organizácie Skin Health Alliance získali kvalitu potvrdzujúce označenie „dermatologicky akreditované“.

Vlastnými slovami: „Organizácia Skin Health Alliance udeľuje produktom, službám a značkám z celého sveta profesionálnu dermatologickú akreditáciu.

Tá informuje, ktoré produkty boli nezávisle testované a vyhodnotené ako bezpečné pri kontakte s pokožkou, a tým spotrebiteľom uľahčuje orientáciu v ponuke na trhu.

Pri svojej práci tiež hrdo podporuje množstvo charitatívnych organizácií a iniciatív zameraných na zdravie kože.“

https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

Vložky Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) získali kvalitu potvrdzujúce označenie „dermatologicky akreditované“ od organizácie Skin Health Alliance.

„Logo dermatologickej akreditácie od organizácie Skin Health Alliance potvrdzuje, že výrobky spĺňajú naše prísne kritériá pre bezpečnosť pri kontakte s pokožkou. Tieto kritériá neurčuje výrobca ani značka, ale stanovuje ich náš tím popredných nezávislých dermatológov a vedcov, ktorí sa špecializujú na zdravie kože.“ James Stalley, výkonný riaditeľ organizácie Skin Health Alliance

Ak máte záujem o viac informácií, neváhajte preskúmať tieto zdroje:

webová stránka organizácie Skin Health Alliance – https://www.skinhealthalliance.org/

a video o organizácii a jej práci: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4