homepage

Hygienické vložky

Z čoho sú zložené vložky Always

My v Always chápeme, že máte záujem vedieť, čo je v produktoch, ktoré používate každý deň. Preto sa vám snažíme poskytnúť informácie, ktoré potrebujete, aby ste si mohli vybrať ten správny produkt.

Naše vložky a intímky Always sú vyrobené z materiálov navrhnutých tak, aby poskytovali značný komfort a ochranu. Nižšie si môžete pozrieť úplný popis zloženia našich produktov a účel, ktorý každá zo zložiek plní.

Máte otázky? Pozrite si, prosím, našu rubriku najčastejšie kladených otázok alebo nám pošlite správu.

Sú produkty Always bezpečné?

Áno, naše vložky a intímky sú bezpečné a bezpečne ich každodenne používajú milióny žien. Vaša bezpečnosť je stredobodom všetkého, čo robíme, a tak naše produkty podliehajú prísnemu testovaniu vrátane hodnotenia nezávislých expertov, ako napr. lekárov, vedcov na univerzitách i orgánov zodpovedných za verejné zdravie. Počas výroby materiálov na vložky sa pred ich použitím vykonáva viac ako 1 800 testov. Nezávislé laboratóriá vykonávajú na našich vložkách a ich súčastiach každý rok viac ako 20 000 testov. Kvalitu vložiek Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) navyše potvrdzuje aj logo „dermatologicky akreditované“ organizácie Skin Health Alliance.

Budú vaše vložky dráždiť kožu?

Nie, naše vložky by nemali spôsobiť podráždenie kože. Všetky naše produkty sú podrobené prísnym bezpečnostným testom, aby sa zabezpečilo ich bezpečné použitie. Príklad bezpečnostného hodnotenia nájdete tu.

Sú parfumované vložky bezpečné? Mám sa báť podráždenia pokožky a svrbenia?

Vaša bezpečnosť je stredobodom všetkého, čo robíme, takže naše produkty s vôňou sú rovnako bezpečné na použitie ako naše vložky a intímky bez vône. Materiály – vrátane vône u produktov s vôňou – vyberáme tak, aby sme pri použití vo vložkách nedráždili pokožku a nespôsobovali svrbenie. Vône používané v našich vložkách spĺňajú prísne normy bezpečnosti stanovené Medzinárodnou asociáciou pre vonné látky, najrenomovanejším orgánom v oblasti bezpečnosti vôní. Odporúčame naše neparfumované produkty tým ženám, ktoré preferujú produkty bez vône alebo ktoré na vône môžu reagovať citlivejšie.

Prečo nie sú vaše vložky vyrobené zo 100 % bavlny?

Všetky produkty Always spĺňajú prísne normy bezpečnosti a efektívnosti bez ohľadu na to, z čoho sú vyrobené. Vložky Always sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysokú úroveň ochrany a pohodlia. Materiály, ktoré sa pri ich výrobe používajú, nám umožňujú docieliť požadovanú kvalitu.

Prečo sa na vložkách vykonáva bielenie?

Čistia sa celulózové vlákna a naši dodávatelia, od ktorých ich odoberáme, používajú proces čistenia bez elementárneho chlóru. Čistenie odstráni prirodzene sa vyskytujúce nečistoty a pripraví vlákna na spracovanie vo výrobe. Vybielenie vlákien je výsledkom tohto procesu, nie však jeho cieľom.

Obsahujú vaše vložky toxické farbivá?

Nie, neobsahujú. Pigmenty, ktoré sa u niektorých našich vložiek používajú, prešli prísnym hodnotením vedcov, zdravotníkov a oficiálnych orgánov, ktoré overili ich bezpečnosť.

Ako zabezpečujete bezpečnosť svojich produktov?

Máme proces hodnotenia vychádzajúci z vedeckých metód a poznatkov a ten nám spoľahlivo pomáha zaistiť bezpečnosť žien, ktoré naše produkty používajú. Na trh sa dostanú iba produkty a materiály, ktoré splnia požiadavky bezpečnostných noriem stanovené na základe vedeckých poznatkov. Hodnotenie navyše poskytujeme vedcom, zdravotníkom a oficiálnym orgánom, ktoré overujú, že je používanie našich produktov bezpečné. Bližšie informácie o našom procese kontroly bezpečnosti nájdete na tejto webovej stránke.

Náš záväzok dbať na bezpečnosť

Značka Always sa zaviazala dbať na to, aby všetky jej produkty zodpovedali prísnym bezpečnostným normám. Okrem toho zastávame názor, že je dôležité, aby všetky bezpečnostné hodnotenia a všetky používané suroviny kontrolovali nezávislí odborníci, ktorí naše produkty podrobia vlastným bezpečnostným testom. Preto sme veľmi hrdí na to, že sme od organizácie Skin Health Alliance získali kvalitu potvrdzujúce označenie „dermatologicky akreditované“.

Akreditácia organizácie Skin Health Alliance

Čo je organizácia Skin Health Alliance?

Vlastnými slovami: „Organizácia Skin Health Alliance udeľuje produktom, službám a značkám z celého sveta profesionálnu dermatologickú akreditáciu.

Tá informuje, ktoré produkty boli nezávisle testované a vyhodnotené ako bezpečné pri kontakte s pokožkou, a tým spotrebiteľom uľahčuje orientáciu v ponuke na trhu.

Pri svojej práci tiež hrdo podporuje množstvo charitatívnych organizácií a iniciatív zameraných na zdravie kože.“

https://www.skinhealthalliance.org/about-us/

Kvalitu vložiek Always (Always Ultra, Always Night, Always Sensitive) potvrdzuje aj logo „dermatologicky akreditované“ organizácie Skin Health Alliance.

Čo znamená akreditácia organizácie Skin Health Alliance?

„Logo dermatologickej akreditácie od organizácie Skin Health Alliance potvrdzuje, že výrobky spĺňajú naše prísne kritériá pre bezpečnosť pri kontakte s pokožkou. Tieto kritériá neurčuje výrobca ani značka, ale stanovuje ich náš tím popredných nezávislých dermatológov a vedcov, ktorí sa špecializujú na zdravie kože.“ James Stalley, výkonný riaditeľ organizácie Skin Health Alliance

Ďalšie informácie o organizácii nájdete na internete:

webová stránka organizácie Skin Health Alliance – https://www.skinhealthalliance.org/

a video o organizácii a jej práci: https://www.youtube.com/watch?v=NA-lr0UMxC4